Login

Rezerwacja

Obiekt nr 1411562
+ 1 kwatera

Mieszkanie wakacyjne dla maks. 2 osoby
Zermatt, Matterhorn Ski Paradise CH, Szwajcaria

  • maksymalnie 2 osób w tym dzieci  
    Zwierzęta domowe zabronione

Państwa adres

Prosimy podać przynajmniej jeden z dwóch numerów telefonów, abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w razie problemów z Państwa rezerwacją.
+
+

Państwa wskazówka do działu obsługi klienta

* Pola obowiązkowe

Współtowarzysze podróży 

Ogólne warunki umowy

Przeczytałem/-am i akceptuję warunki pośrednictwa Wolters Reisen GmbH | TUI GROUP, ogólne warunki umowy oferenta HHD AG | Interhome oraz postanowienia dotyczące ochrony danych a w przypadku zawarcia umowy na ubezpieczenie wskazane w linku powyżej warunki ubezpieczenia. Zostałem poinformowany, że rezygnacja z podróży wiąże się z poniesieniem kosztów anulacji.

10% ceny najmu przy anulacji do 43 dnia przed przyjazdem
50% ceny najmu przy anulacji do 29 dnia przed przyjazdem
80% ceny najmu przy anulacji do 2 dnia przed przyjazdem
100% ceny najmu przy anulowaniu w dniu przyjazdu
Chciałbym/Chciałabym subskrybować newsletter i otrzymywać bieżące inform acje na temat ofert, nowości, wskazówek dla turystów i akcji promocyjnych.
Czy wpisaliście Państwo wszystkie dane? W takim razie prosimy sprawdzić raz jeszcze, czy wszystkie dane są kompletne i poprawne. Po kliknięciu na "Rezerwuj wiążąco" przejdziecie Państwo do następnej strony, na której potwierdzimy Państwu Wasze zlecenie dokonania rezerwacji i najważniejsze dane rezerwacji.
Oczywiście, zgodnie z naszą polityką prywatności, Państwa informacje będą zawsze traktowane jako poufne. W trakcie procesu rezerwacji może zaistnieć potrzeba przekazania Państwa danych osobowych do usługodawców mających siedzibę w kraju spoza UE / EOG, z którymi UE nie zawarła umowy zawierającej wytycznych związanych z ochroną danych osobowych.

Prosimy pamiętać: Po kliknięciu na "Rezerwuj wiążąco" rezerwacja jest odpłatna. Państwa rezerwacja zostanie przesłana oferentowi obiektu w celu potwierdzenia. W razie zmiany lub anulacji obowiązują opłaty podane w Ogólnych Warunkach Umowy. W przypadku odrzucenia rezerwacji przez oferenta opłaty nie są oczywiście pobierane.
Stronę z potwierdzeniem jak i ogólne warunki umowy możecie Państwo zapisać jako plik PDF i wydrukować.

U nas rezerwujecie Państwo bezpiecznie

SSL Państwa dane są zakodowane w systemie bezpieczeństwa SSL i są tym samym chronione podczas przekazywania przed dostępem nieupoważnionych osób trzecich.