Login

Domy wakacyjne w Puerto Marino & mieszkania wakacyjne w Puerto Marino

Current Travel Information
Please note that we will be unavailable by phone from Thursday, 4.8. to Saturday, 6.8. due to maintenance work. Please send us an e-mail with your request or use our contact form.
 • Willa z basenem dla nawet ośmiu osób na Fuerteventurze.
  1/3
  Radość kąpieli przez cały rok

  Kanary | Tutaj  z basenu można  korzystać przez cały rok, gdyż Wyspy Kanaryjskie są przede wszystkim znane ze stałych i przyjemnych temperatur.

  Za tydzień od PLN 2.652

  Pokaż 1.003 oferty
 • 2/3
  Urlop z psem

  ​Hiszpania | Przy tych domach wakacyjnych zezwala się na zabieranie zwierząt domowych ze sobą, tak że również wasze czteronogi będą cieszył się relaksującym i bogatym w przeżycia urlopem.

  Za tydzień od PLN 1.884

  Pokaż 7.672 oferty
 • Willa z basenem dla 8 osób powyżej miejscowości Denia.
  3/3
  Urlop z własnym basenem

  Hiszpania | Pewnym dodatkiem podczas urlopu w Hiszpanii jest własny basen. Zdecydujcie Państwo całkiem spontanicznie, czy chcielibyście bardziej odpoczywać na plaży lub bardziej w prywatnym zaciszu.

  Za tydzień od PLN 2.308

  Pokaż 8.331 oferty
 • Kanary | Zimne orzeźwienie
  1.003 oferty

 • Hiszpania | Urlop z psem
  7.672 oferty

 • Hiszpania | Urlop z własnym basenem
  8.331 oferty

https://www.atraveo.pl/puerto+marino
Link do kopiowania
Fragment mapy został zmieniony.
Wczytuj automatycznie
Dlaczego nie wszystkie oferty są pokazane? 
map

Oceny miejscowości

Ocena końcowa dla Puerto Marino

Prosimy oddać ocenę dla tej miejscowości.

Tą miejscowość oceniają
Dla tej miejscowości nie ma żadnych ocen.

Tak wynajmujący domy wakacyjne opisują Puerto Marino

Gran Alacant jest spokojną nadmorską miejscowością, położoną na wybrzeżu Costa Blanca 12 km na południe od Alicante, 5 km od ładnej turystycznej miejscowości Santa Pola i zaledwie 8 km od międzynarodowego lotniska Alicante.
Gran Alacant leży bezpośrednio nad morzem, przy urokliwej piaszczystej plaży Carabassi, która od wielu lat chwali się ...
wyświetl więcej
błękitną flagą czystości. Do plaży przylega szeroki pasm wydm z tropikalną roślinnością, stanowiącą część rezerwatu przyrody Clot de Galvany.
Park przyrody oddziela na północy Gran Alacant od Arenales del Sol, kurortu, który w sezonie tętni życiem i oferuje wszelkie typowe dla turystycznych miejsc atrakcje. Obie miejscowości są połączone piękną, ocienioną palmami nadmorską promenadą, ulubionym miejscem popołudniowych i wieczornych spacerów; a przejście z jednej miejscowości do drugiej zajmuje około 40 minut.W kierunku południowym, nad morzem, wzdłuż wysokiego klifu, prowadzi droga rowerowa, którą po 5 km dojedziemy do znanej turystycznej miejscowości Santa Pola. Gran Alacant to przede wszystkim słońce i ciepłe morze, ale prócz tego można tu wypożyczyć kajaki, uprawiać kitesurfing, windsurfing, a także paragliding z wysokiego skalistego klifu , jeździć na rolkach po nadmorskiej promenadzie lub rowerem wzdłuż skalistego klifu w kierunku Santa Poli. Na plaży i w jej pobliżu znajdziemy bary i restauracje z kuchnią hiszpańską i międzynarodową; w czwartki w Gran Alacant odbywa się jarmark.
W bliskiej okolicy, niedaleko Santa Poli możemy podziwiać słone jeziora i brodzące w nich różowe flamingi, a pobliskie Elche zachwyca gajem palmowym, największym skupiskiem palm w Europie, wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przy wjeździe do Gran Alacant znajduje się centrum handlowe z licznymi restauracjami i sklepami m.in. Mercadona, Lidl, Consum. Gran Alacant jest bardzo dobrze skomunikowane z pobliskimi Alicante, Arenales, Altet i Santa Polą. Natomiast lokalny autobus obsługujący trasę Alicante-Santa Pola pozwala zwiedzić obie te miejscowości; kursuje zwykle co 30 min.
wyświetl mniej
Źródło: Galicki

Zdjęcia miejscowości

 • Puerto Marino, Walencja (Costa Blanca)

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 4 osoby

  Obiekt nr 1643508
  od PLN 1.841
  na 1 tydzień
  Ok. 65 m², 2 Sypialni, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1), Telewizja satelitarna, WLAN wszędzie, Pralka, Zmywarka, Niepalący, Morze ok. 800 m
  4,6 z 5
  14 Oceny klientów
 • Puerto Marino, Walencja (Costa Blanca)

  Dom wakacyjny dla maks. 4 dorosłych + 1 dziecko

  Obiekt nr 1547616
  od PLN 1.455
  na 1 tydzień
  Ok. 69 m², 2 Sypialni, 2 Łazienek, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1), Telewizor, WLAN, Pralka, Plaża piaszczysta ok. 1,4 km, Morze ok. 2 km,