O nas

Silny zespół skupiony na Twoim sukcesie

My, zespół atraveo by e-domizil, jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w pośrednictwie w wynajmie domów wakacyjnych i mieszkań wakacyjnych. Choć nasze oddziały są rozproszone w lokalizacjach: Frankfurt, Düsseldorf, Münster i Zurych, łączy nas chęć wspierania Ciebie jako właściciela i maksymalizacji Twoich dochodów z wynajmu.

Nasz wszechstronnie utalentowany zespół jest do Twojej dyspozycji: nasi doświadczeni pracownicy obsługi są osobiście dostępni, aby pomóc Ci we wszystkich sprawach związanych z wynajmem. Nasi eksperci od informatyki opracowują technologie i narzędzia, które ułatwiają codzienne życie, a nasz zespół specjalistów od marketingu i turystyki optymalizuje marketing Twojego zakwaterowania wakacyjnego na wszystkich kanałach dystrybucji, dostarcza Ci przewodniki informacyjne i pozwala Ci czerpać z naszego bogatego doświadczenia.

Team Atraveo

Co nas odróżnia od innych

Działamy jako partner umowny dla gościa i odciążamy Ciebie, właściciela, od czasochłonnych zadań: od rezerwacji i przetwarzania płatności, do komunikacji z gośćmi przed przyjazdem oraz zarządzania skargami i opiniami. Dzięki temu masz więcej czasu na najważniejsze rzeczy – i sprawiasz, że wynajem jest dla Ciebie przyjemniejszy.

Jako eksperci z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży domów wakacyjnych znamy rynek, najważniejsze kanały sprzedaży i drogę do sukcesu. Od 2022 roku jesteśmy również członkami HomeToGo, rynku internetowego z największym wyborem domów wakacyjnych i ogromnym zasięgiem.

I co najważniejsze: jesteśmy dla Ciebie dostępni osobiście. Nasi pracownicy w Niemczech i Szwajcarii są dostępni pod telefonem i e-mailem i skutecznie pomogą Ci w Twoich problemach. Czekamy na Twój telefon!


Nasza historia

atraveo by e-domizil oznacza połączenie dwóch silnych marek - atraveo i e-domizil: startupów internetowych z dawnych czasów, z długim doświadczeniem w wynajmie domów wakacyjnych online – zakorzenione w regionie niemieckojęzycznym, ugruntowane w całej Europie.

Od momentu połączenia obu firm w 2020 roku ze zdwojoną siłą skupiamy się na naszej podstawowej misji.


Nasza misja

Chcemy poprowadzić naszych właścicieli domów do sukcesu i sprawić, że wynajem domów wakacyjnych będzie łatwy i skuteczny. Twój sukces jest naszym sukcesem, dlatego oferujemy Ci obsługę, która jest zarówno doskonała, jak i darmowa.


Nasze wartości

Uczciwość i przejrzystość to fundamenty naszej pracy. Dopiero po udanej rezerwacji otrzymujemy prowizję. Do tego czasu nie ponosisz żadnych kosztów jako właściciel: rejestracja, indywidualne doradztwo, zarządzanie zakwaterowaniem wakacyjnym na naszym terenie – wszystkie te usługi są całkowicie bezpłatne.

Kochamy to, co robimy, a ekspertami od podróży jesteśmy z pasji. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych ekspertów ds. turystyki, agentów i przedstawicieli obsługi klienta z wieloletnim doświadczeniem, którzy każdego dnia pracują z wielkim entuzjazmem i poświęceniem dla sukcesu naszych właścicieli domów.


Nasz największy atut

Wielu z naszych właścicieli jest z nami od wielu lat. Twoje zaufanie jest tym, co cenimy najbardziej.

atraveo by e-domizil - we love hosts
image-tag