Login

Opis dojazdu

atraveo jest obszerną bazą domów wakacyjnych w internecie z ponad 300.000 ofert domów i mieszkań wakacyjnych na całym świecie. Oprócz dużego wyboru ofert ta zintegrowana usługa pośrednictwa wyróżnia się takimi cechami jak sprawdzone oceny klientów oraz wielojęzyczny serwis obsługi klienta.

Nasz slogan to "rent a good time" - rozumiany zarówno jako Państwa życzenie jak i polecenie dla nas: aby miło spędzić czas wypoczynku!

 

Większy wybór

Kto szuka możliwości wyboru i dostępnych obiektów, będzie cenić sobie atraveo. Bez względu na to czy nad morzem czy w górach, w mieście czy na wsi, wszędzie w Europie czeka na Państwa urok indywidualnych domów i mieszkań wakacyjnych. W sumie nasza baza domów obejmuje około 300.000 obiektów: do asortymentu zalicza się domy, apartamenty, domy typu finca, wille, parki rozrywki i rezydencje, a nawet schroniska narciarskie. Przy tym produkt ten pochodzi od znanych organizatorów usług turystycznych, lokalnych partnerów i bezpośrednio od  prywatnych gospodarzy, którzy przed rozpoczęciem współpracy są dokładnie sprawdzani przez atraveo (zobacz także: Rezerwuj bezpiecznie). Aby przy tak dużym wyborze zachować orientację, pomocna jest w tym funkcja Liquid Search, jedyna w swoim rodzaju technologia wyszukiwania firmy atraveo.

Sprawdzone oceny klientów

Sprawdzone oceny klientów

Po odbytej podróży atraveo prosi każdego klienta o podzielenie się swoimi przeżyciami i doświadczeniami z przyszłymi gośćmi danego obiektu. Oceny klientów zawierają korzystne i wartościowe wskazówki dotyczące położenia, wyposażenia i całościowego wrażenia na temat danego obiektu noclegowego. Aby tylko prawdziwe opinie były zamieszczane na naszej stronie, wszystkie oddane oceny poddawane są dokładnemu sprawdzeniu. Zwróćcie Państwo uwagę na niebieskie domki punkty przy wielu ofertach!

 

Pięciogwiazdkowy serwis obsługi dla wszystkich

Nasz serwis nie kończy się na naszej stronie internetowej – wręcz przeciwnie – atraveo jest dostępne dla wszystkich Państwa pytań. Specjalnie do tego celu przeszkolony serwis obsługi klienta troszczy się tak jak dobre biuro podróży o zapytania klientów jak i o sprawną realizację wszystkich rezerwacji. W celu kontroli jakości atraveo zezwala oceniać swoim klientom systematycznie serwis obsługi i otrzymuje przy tym średnią ocenę 4,8 z 5 możliwych punktów. Przeczytajcie Państwo tutaj oceny po francusku i holenderski. Naszym celem jest jednak: Pięciogwiazdkowy serwis obsługi dla wszystkich!

 

Rezerwuj bezpiecznie

Abyście mogli Państwo wyjechać spokojnie na urlop, przed przyjęciem do oferty atraveo sprawdzamy dokładnie wszystkich organizatorów usług turystycznych, lokalnych partnerów i prywatnych gospodarzy pod względem sprawności i niezawodności. Z reguły opłatę za podróż lub najem dokonujecie Państwo dogodnie do atraveo, my przejmujemy za Państwa sprawę dotyczącą płatności z konkretnym oferentem. Szczegóły dotyczące procesu płatności i zabezpieczenia pieniędzy klientów znajdziecie Państwo w danej prezentacji obiektu.

 

18 lat innowacji i serwisu dla klientów

 

 

Polecane przez przewodniki turystyczne

Jeśli chodzi o domy i mieszkania wakacyjne, Marco Polo, DuMont, Baedeker, Lonely Planet i inne znane przewodniki turystyczne polecają atraveo.