Login

Program partnerski atraveo dla biur podróży

atraveo jest nastawione na sprzedaż online. Biura podróży mogą dokonywać rezerwacji na specjalnej profesjonalnej wersji TUIvillas.com.

Rejestracja

Biura podróży z umową agencyjną w TUI mogą składać rezerwacje bez rejestracji. Wszystkie inne biura podróży prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego poniżej na tej stronie. Krótko po jego przesłaniu otrzymacie Państwo od atraveo droga mailową potwierdzenie z loginem ID partnera, linkiem do dokonywania rezerwacji i innymi informacjami.

Przebieg składania rezerwacji

  • Biura podróży z umową agencyjną w TUI prosimy logować się poprzez IRIS.plus. Poprzez kliknięcie na okienko ‘TUIvillas.com’ zostaniecie Państwo automatycznie przekierowani do wersji TUIvillas.com dla biur podróży.
  • Biura podróży bez umowy agencyjnej w TUI prosimy logować się na stronie www.TUIvillas.com/biuro_podróży przy pomocy Państwa danych dostępu i wykorzystywać udostępniony w dziale dla partnerów link dla rezerwacji. Tylko tak możemy przypisać daną rezerwację do Państwa biura podróży.
  • Wszystkie rezerwacje są rozliczane przy zastosowaniu bezpośredniego inkasa. Prosimy składać rezerwacje, wypełniając i wysyłając zlecenie rezerwacji online w imieniu klienta. Prosimy podać dane klienta (a nie dane biura podróży), to dotyczy szczególnie danych teleadresowych, adresu email i danych dotyczących płatności,
  • Bezpośrednio po wysłaniu zlecenia rezerwacji klient otrzyma automatyczne potwierdzenie odbioru drogą mailową. Jak tylko rezerwacja zostanie potwierdzona przez danego oferenta kwatery, z reguły w ciągu kilku godzin, my przesyłamy klientowi dalej wiadomość mailową z potwierdzeniem rezerwacji. Wszystkie emaile będą przesyłane również jako kopia do biura podróży.

Wynagrodzenie

Za każdą potwierdzoną rezerwację otrzymacie Państwo prowizję w formie wynagrodzenia za usługę marketingową w wysokości 5% od ceny najmu lub, podróży (nie wliczając w to kosztów i usług dodatkowych).

Prosimy podać swoje dane

Dane do wyboru są oznakowane (do wyboru)
Podane dane są zapisywane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Państwem. Państwa dane nie będą przekazane w żadnym wypadku osobom trzeciem.