Login

Program partnerski dla biur podróży

Biura podróży mogą dokonywać rezerwacji na specjalnej profesjonalnej wersji TUIvillas.com.

Rejestracja

Biura podróży z umową agencyjną w TUI mogą składać rezerwacje bez rejestracji. Wszystkie inne biura podróży prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego poniżej na tej stronie. W krótkim czasie po wysłaniu otrzymacie Państwo drogą mailową od TUI Villas potwierdzenie wraz z Państwa danymi dostępu i innymi informacjami.

Przebieg składania rezerwacji

  • Biura podróży z umową agencyjną w TUI prosimy logować się poprzez IRIS.plus. Poprzez kliknięcie na okienko ‘TUI Villas’ zostaniecie Państwo automatycznie przekierowani do wersji TUIvillas.com dla biur podróży.
  • Biura podróży bez umowy agencyjnej w TUI prosimy logować się na stronie www.TUIvillas.com/biuro_podróży przy pomocy Państwa danych dostępu i wykorzystywać udostępniony w dziale dla partnerów link dla rezerwacji. Tylko tak możemy przypisać daną rezerwację do Państwa biura podróży.
  • Wszystkie rezerwacje są rozliczane przy zastosowaniu bezpośredniego inkasa. Prosimy składać rezerwacje, wypełniając i wysyłając zlecenie rezerwacji online w imieniu klienta. Prosimy wpisać dane klienta (a nie biura podróży), dotyczy to w szczególności adresu pocztowego i danych związanych z płatnością.
  • W poleceniu dokonania rezerwacji możecie Państwo wybrać, czy chcecie Państwo utworzyć adres email klienta, czy wykorzystywany będzie adres mailowy Państwa biura podróży. Jeśli utworzycie Państwo adres email swojego klienta, wszystkie wiadomości email będą docierały do klienta a do biura podróży ich kopia. Prosimy pamiętać: Jeśli inkaso odbywa się bezpośrednio poprzez danego oferenta (nie poprzez TUI Villas), Państwo jako biuro podróży nie otrzymacie kopii wiadomości mailowych oferenta. Jeśli nie utworzycie adresu email klienta, wszystkie wiadomości email będą wysyłane wyłącznie na adres mailowy Państwa biura podróży. W tym przypadku jesteście Państwo odpowiedzialni za to, aby klienci otrzymali wszystkie informacje dotyczące rezerwacji.
  • Bezpośrednio po przesłaniu rezerwacji klient lub Państwa biuro podróży otrzyma automatyczne potwierdzenie otrzymania wiadomości email. Jak tylko rezerwacja zostanie potwierdzona przez danego oferenta kwatery, w reguły w ciągu kilku godzin, prześlemy klientowi lub do Państwa biura podróży kolejnego emaila z potwierdzeniem rezerwacji.

Wynagrodzenie

Za każdą potwierdzoną rezerwację otrzymacie Państwo prowizję w formie wynagrodzenia za usługę marketingową w wysokości 5% od ceny najmu lub, podróży (nie wliczając w to kosztów i usług dodatkowych).

Prosimy podać swoje dane

Dane do wyboru są oznakowane (do wyboru)
Akceptuję warunki dotyczące danych osobowych
Oczywiście, zgodnie z naszą polityką prywatności, Państwa informacje będą zawsze traktowane jako poufne. Podane dane są zapisywane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Państwem. Państwa dane nie będą przekazane w żadnym wypadku osobom trzeciem.