Login

Program partnerski dla domów i mieszkań wakacyjnych

Maksymalne wykorzystanie ruchu internetowego Państwa portalu turystycznego:

  • Jeśli zarządzają Państwo internetowym portalem turystycznym strony internetowe o tematyce podróżniczej, atraveo może być Państwa najlepszym partnerem, a współpraca z nami umożliwia optymalnie wykorzystać ruch danych tzw. traffic i zwiększyć ilość transferowanych danych na Państwa stronie internetowej. Rozbudujcie swoją stronę internetową o największą bazę domów i mieszkań wakacyjnych w internecie!
  • atraveo jest wiodącym pośrednikiem turystycznym online domów i mieszkań wakacyjnych. Dzięki zintegrowanemu świadczeniu pośrednictwa z niesamowitym wyborem, licznymi ocenami klientów, dodatkowymi opisanymi treściami, jedyną w swoim rodzaju wyszukiwarką nazw geograficznych i miłym serwisem obsługi klienta zdobędziecie Państwo maksymalną konwersję na stronie.
  • W ramach programu partnerskiego atraveo oddaje do Państwa dyspozycji bazę ofert domów wakacyjnych ze wszystkimi funkcjami do zintegrowania ze stroną web, dostarcza asortyment, rozwiązania techniczne i serwis obsługi klienta i dba o sprawne załatwianie wszystkich rezerwacji. Od Państwa jako partnerów „traffic” oczekujemy świadczenia marketingowego jakim jest  udostępnienie nam miejsca na swojej stronie internetowej (traffic), które wynagradzane jest poprzez atrakcyjną prowizję za składane rezerwacje.

Podsumowanie

  • Zintegrowana usługa pośrednictwa składająca się z produktu turystycznego, ocen klientów, serwisu dla klienta, wielu języków i IBE 5 dba o wysoką konwersję
  • Proste i jednocześnie zróżnicowane możliwości zintegrowania dla Państwa strony internetowej
  • Wynagrodzenie oparte na sukcesie za Państwa ruch na stronie (traffic)
  • Szczegółowy reporting z aktualnymi codzienne statystykami

Zobaczcie Państwo, jak baza domów wakacyjnych atraveo pasuje do Waszej strony internetowej i skontaktujcie się z nami jeszcze dzisiaj! Wypełnijcie Państwo niewiążąco poniższy formularz kontaktowy i otrzymajcie więcej informacji na temat naszego programu partnerskiego.

Prosimy podać swoje dane

Dane do wyboru są oznakowane (do wyboru)
Akceptuję warunki dotyczące danych osobowych
Oczywiście, zgodnie z naszą polityką prywatności, Państwa informacje będą zawsze traktowane jako poufne. Podane dane są zapisywane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Państwem. Państwa dane nie będą przekazane w żadnym wypadku osobom trzeciem.