Login
Call us on +49.211.668878130, Mondays to Fridays from 10 a.m. to 4 p.m. (CET)
Current Travel Information
powrót do wyszukiwania/listy wyników
Obiekt nr 831853

Studio dla maks. 10 osób
Filzmoos, Kraj Salzburski, (Pongau), Austria

To studio nie jest obecnie oferowane do rezerwacji. Poszukajcie Państwo zamiast tego alternatywy w Filzmoos, w Kraju Salzburskim lub w Austrii.
 • Inne domy wakacyjne
 • Państwa miejscowość
 • Inne miejscowości
To tudio położone jest w Filzmoos. Ta miejscowość jest pokazana na mapie. Dokładne położenie tego miejsca noclegowego nie jest pokazane z powodów dyskrecji. Dokładny adres otrzymacie Państwo z dokumentami podróży.
Dla tego obiektu nie podano żadnego opisu.
* O ile inaczej nie zaznaczono inaczej, obiekt ten nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

To napisali klienci dla tego studio 

 • 4,0 z 5
  Klient-atraveo napisał
  dnia 27.03.2016, termin podróży: marzec 2016

  „Dom krajem, w którym znajduje się mieszkanie, jest położony tuż nad miejscowością. Podjechać wąską, stromą drogą. Myślę, że byłoby to już w opisie domu warto wspomnieć, że trzeba ewentualnie łańcuchy śniegowe. Byliśmy tam zaskoczony przez lód i wtedy bardzo niebezpieczne jechać drogą z domu, w miejscu, w dół!

  Dom jest bardzo ładny, schludny i czysty. Można jeść bardzo dobrze w gospodzie towarzyszącej. Z sauny nie było to dobre doświadczenie. Mieszkanie jest bardzo przestronne i funkcjonalne. Brakowało nam radio i kuchenka mikrofalowa. Naczynia, zwłaszcza duże kubki i szklanki wody, nie może być czymś więcej.” Ocena klienta jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny

 • 5,0 z 5
  Klient atraveo Verena napisał
  dnia 28.03.2012, termin podróży: marzec 2012

  „Dom położony jest w fantastycznej położenie na zboczu. Stan jest bardzo dobry. Najlepszym podobał nam się ogromny balkon. Sprzęt jest od niej nieco potraw mocno dla 8 osób. Jesteśmy wszystkich aktywnych narciarzy i mają ładne sauna w sąsiednim domu bardzo mile widziane.” Ocena klienta jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny