Login
Dear customers,
due to a very high number of e-mails caused by the Covid-19 situation, we are temporarily not available by phone. Please understand that response times to cancellation and rebooking requests can currently be significantly longer than usual. Please be assured that we will not forget anyone and take care of all your questions and matters. New bookings can be done without any problems and canceled bookings from the past are gradually processed.
Further information and answers to frequently asked questions can be found here.
powrót do wyszukiwania/listy wyników
Obiekt nr 831853

Studio dla maks. 10 osób
Filzmoos, Kraj Salzburski (Pongau), Austria

To studio nie jest obecnie oferowane do rezerwacji. Poszukajcie Państwo zamiast tego alternatywy w Filzmoos, w Kraju Salzburskim lub w Austrii.
 • Inne domy wakacyjne
 • Państwa miejscowość
 • Inne miejscowości
To tudio położone jest w Filzmoos. Ta miejscowość jest pokazana na mapie. Dokładne położenie tego miejsca noclegowego nie jest pokazane z powodów dyskrecji. Dokładny adres otrzymacie Państwo z dokumentami podróży.
Dla tego obiektu nie podano żadnego opisu.
* O ile inaczej nie zaznaczono inaczej, obiekt ten nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

To napisali klienci dla tego studio 

 • 4,0 z 5
  Klient-atraveo napisał
  dnia 27.03.2016, termin podróży: marzec 2016

  „Dom krajem, w którym znajduje się mieszkanie, jest położony tuż nad miejscowością. Podjechać wąską, stromą drogą. Myślę, że byłoby to już w opisie domu warto wspomnieć, że trzeba ewentualnie łańcuchy śniegowe. Byliśmy tam zaskoczony przez lód i wtedy bardzo niebezpieczne jechać drogą z domu, w miejscu, w dół!

  Dom jest bardzo ładny, schludny i czysty. Można jeść bardzo dobrze w gospodzie towarzyszącej. Z sauny nie było to dobre doświadczenie. Mieszkanie jest bardzo przestronne i funkcjonalne. Brakowało nam radio i kuchenka mikrofalowa. Naczynia, zwłaszcza duże kubki i szklanki wody, nie może być czymś więcej.” Ocena klienta jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny

 • 5,0 z 5
  Klient atraveo Verena napisał
  dnia 28.03.2012, termin podróży: marzec 2012

  „Dom położony jest w fantastycznej położenie na zboczu. Stan jest bardzo dobry. Najlepszym podobał nam się ogromny balkon. Sprzęt jest od niej nieco potraw mocno dla 8 osób. Jesteśmy wszystkich aktywnych narciarzy i mają ładne sauna w sąsiednim domu bardzo mile widziane.” Ocena klienta jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny