Login
powrót do wyszukiwania/listy wyników
Obiekt nr 813217

Studio dla maks. 1 osoba
Wenecja, Wenecja i okolice, Włochy

To studio nie jest obecnie oferowane do rezerwacji. Poszukajcie Państwo zamiast tego alternatywy w Wenecja, na włoskim wybrzeżu Adriatyku lub we Włoszech.
 • Inne domy wakacyjne
 • Państwa miejscowość
 • Inne miejscowości
To tudio położone jest w Wenecja. Ta miejscowość jest pokazana na mapie. Dokładne położenie tego miejsca noclegowego nie jest pokazane z powodów dyskrecji. Dokładny adres otrzymacie Państwo z dokumentami podróży.
Dla tego obiektu nie podano żadnego opisu.

To napisali klienci dla tego studio 

 • 3,0 z 5
  Klient-atraveo napisał
  dnia 14.10.2012, termin podróży: październik 2012

  „Bardzo centralnie położony i przestronne mieszkanie na 2 piętrze około 100 metrów od Placu Świętego Marka. Dostępne tylko strome schody. Bezpośredni widok na kanał z salonu. Sypialnie są zarówno z przodu dość głośno ze względu na deszcz Füßgängerbetriebin upstream pasa. 2 sypialnie oddzielone cienką przesuwanymi drzwiami. Piękny wystrój wnętrz. Stosunkowo Loveless i niepełne obiekty z naczynia do gotowania. 2 łazienki zarówno zmodernizowany. Niestety, mieszkanie było sprzątane złe z częściowo zakurzonej ziemi i brudne miejsca w kuchni.”

  Komentarz od atraveo:
  Ocenę przesłaliśmy oferentowi w celu kontroli jakości. Ocena klienta jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny