Login
Call us on +49.211.668878130
Mondays to Fridays from 9 a.m. to 6 p.m. , Saturdays 10 a.m. to 1 p.m. (CET)

Current Travel Information
powrót do wyszukiwania/listy wyników
Obiekt nr 767440

Studio dla maks. 1 osoba
Nendaz, Romandia, (Les Quatre Vallées), Szwajcaria

To studio nie jest obecnie oferowane do rezerwacji. Poszukajcie Państwo zamiast tego alternatywy w Nendaz, w kantonie Romandia lub w Szwajcarii.
 • Inne domy wakacyjne
 • Państwa miejscowość
 • Inne miejscowości
To tudio położone jest w Nendaz. Ta miejscowość jest pokazana na mapie. Dokładne położenie tego miejsca noclegowego nie jest pokazane z powodów dyskrecji. Dokładny adres otrzymacie Państwo z dokumentami podróży.
Dla tego obiektu nie podano żadnego opisu.
* O ile inaczej nie zaznaczono inaczej, obiekt ten nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Ogólne warunki umowy oferenta

Cancellation ist possible according to the general terms and conditions of the provider HHD AG | Interhome .

10% ceny najmu przy anulacji do 43 dnia przed przyjazdem
50% ceny najmu przy anulacji do 29 dnia przed przyjazdem
80% ceny najmu przy anulacji do 2 dnia przed przyjazdem
100% ceny najmu przy anulowaniu w dniu przyjazdu

.

To napisali klienci dla tego studio 

 • 5,0 z 5
  Klient-atraveo napisał
  dnia 05.08.2014, termin podróży: lipiec 2014

  „Bardzo gustownie i komfortowo wyposażony domek z pięknym widokiem na góry. Bardzo praktyczne pokój, układ szczególnie dla dużych rodzin lub kilku par / rodzin / pokoleń: 3 sypialnie z 2 toalety, 2 łazienki (jedna z pięknym sauny) w piwnicy; 2 sypialnie z 1 wspólną łazienką i 1 WC na parterze; 1 dodatkowa toaleta i 1 dodatkowa łazienka (wanna narożna) na antresoli (Mezzanino). Istnieje, jak również w przestronnym salonem z kominkiem, TV - ale przede wszystkim fantastyczny widok w dół doliny Rodanu! Nowoczesny i dobrze wyposażona kuchnia z kuchenką indukcyjną w dużym centralnym bloku jest w dwóch imponujących jadalnie - jeden w centrum salonu, jeden na górnym tarasie - ponad. Nie tylko na tej górze, zadaszony taras można usiąść wygodnie, ale również przed piwnicy znajduje się eleganckie meble z wikliny-; jest na dwóch poziomach, w zależności kosz ogień na górze dodatkowo grilla. W sumie, nie tylko piękny górski krajobraz, ale także ten wspaniały hotel sprawił, że lato to niezapomniane przeżycie dla nas (rodzina z 2 osób dorosłych i 4 dzieci w wieku od 11 do 17 lat i 2 dziadków).

  Co należy wiedzieć: Nie jest to droga bardzo strome i wąskie dostęp nawet bardziej stroma w dół ciasnym parkingu i zamieniając teren przed schroniska, więc mamy nasz autobus VW zaparkowane gdzie indziej w końcu. Kuchnia jest luksusowe - między innymi z dwóch kamer, piekarnikiem i kuchenką mikrofalową, a także ekskluzywnej maszyny kapsułki kawy - wyposażone, ale brakuje prostego czajnik, a na zwykłej kawy jest tani model, który - bardzo z tyłu szafy ukryte - najwyraźniej dodał raz kupił od innych gości. Mimo że łazienki są grzejniki elektryczne o praktycznych suszenia, otwarte prysznice prowadzić, ale regularnie "powodzi" oraz okien łazienki w piwnicy działających powodu ciemnych płytek również nieco ponure. Interhome biurowej Spot ilustrowane instrukcje są podane (w przypadku energii elektrycznej, ciepłej wody, ogrzewania, itp), które nie odpowiadają rzeczywistości w terenie; rośliny na zdjęciu wyszukiwania można wszystko na próżno (znaleźć, ale przy odrobinie umiejętności technicznych wciąż radzą sobie). Niektóre drobne problemy z "elektroniki konsumenckiej" (bardzo częste rozbiórki, regularne połączenia bezprzewodowego wyświetlacza "NO DISC" przez se jakości odtwarzacz CD) będzie naprawy. Opłaty pobierane za końcowe sprzątanie (CHF 400, - do 8 osób) pojawiają się jednak - zwłaszcza w świetle już dumny wynajem - zdecydowanie nadmierne.” Ocena klienta jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny