Login
Call us on +49.211.668878130, Mondays to Fridays from 10 a.m. to 4 p.m. (CET)
Current Travel Information
powrót do wyszukiwania/listy wyników
Obiekt nr 767440

Studio dla maks. 1 osoba
Nendaz, Romandia, (Les Quatre Vallées), Szwajcaria

To studio nie jest obecnie oferowane do rezerwacji. Poszukajcie Państwo zamiast tego alternatywy w Nendaz, w kantonie Romandia lub w Szwajcarii.
 • Inne domy wakacyjne
 • Państwa miejscowość
 • Inne miejscowości
To tudio położone jest w Nendaz. Ta miejscowość jest pokazana na mapie. Dokładne położenie tego miejsca noclegowego nie jest pokazane z powodów dyskrecji. Dokładny adres otrzymacie Państwo z dokumentami podróży.
Dla tego obiektu nie podano żadnego opisu.
* O ile inaczej nie zaznaczono inaczej, obiekt ten nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

To napisali klienci dla tego studio 

 • 5,0 z 5
  Klient-atraveo napisał
  dnia 05.08.2014, termin podróży: lipiec 2014

  „Bardzo gustownie i komfortowo wyposażony domek z pięknym widokiem na góry. Bardzo praktyczne pokój, układ szczególnie dla dużych rodzin lub kilku par / rodzin / pokoleń: 3 sypialnie z 2 toalety, 2 łazienki (jedna z pięknym sauny) w piwnicy; 2 sypialnie z 1 wspólną łazienką i 1 WC na parterze; 1 dodatkowa toaleta i 1 dodatkowa łazienka (wanna narożna) na antresoli (Mezzanino). Istnieje, jak również w przestronnym salonem z kominkiem, TV - ale przede wszystkim fantastyczny widok w dół doliny Rodanu! Nowoczesny i dobrze wyposażona kuchnia z kuchenką indukcyjną w dużym centralnym bloku jest w dwóch imponujących jadalnie - jeden w centrum salonu, jeden na górnym tarasie - ponad. Nie tylko na tej górze, zadaszony taras można usiąść wygodnie, ale również przed piwnicy znajduje się eleganckie meble z wikliny-; jest na dwóch poziomach, w zależności kosz ogień na górze dodatkowo grilla. W sumie, nie tylko piękny górski krajobraz, ale także ten wspaniały hotel sprawił, że lato to niezapomniane przeżycie dla nas (rodzina z 2 osób dorosłych i 4 dzieci w wieku od 11 do 17 lat i 2 dziadków).

  Co należy wiedzieć: Nie jest to droga bardzo strome i wąskie dostęp nawet bardziej stroma w dół ciasnym parkingu i zamieniając teren przed schroniska, więc mamy nasz autobus VW zaparkowane gdzie indziej w końcu. Kuchnia jest luksusowe - między innymi z dwóch kamer, piekarnikiem i kuchenką mikrofalową, a także ekskluzywnej maszyny kapsułki kawy - wyposażone, ale brakuje prostego czajnik, a na zwykłej kawy jest tani model, który - bardzo z tyłu szafy ukryte - najwyraźniej dodał raz kupił od innych gości. Mimo że łazienki są grzejniki elektryczne o praktycznych suszenia, otwarte prysznice prowadzić, ale regularnie "powodzi" oraz okien łazienki w piwnicy działających powodu ciemnych płytek również nieco ponure. Interhome biurowej Spot ilustrowane instrukcje są podane (w przypadku energii elektrycznej, ciepłej wody, ogrzewania, itp), które nie odpowiadają rzeczywistości w terenie; rośliny na zdjęciu wyszukiwania można wszystko na próżno (znaleźć, ale przy odrobinie umiejętności technicznych wciąż radzą sobie). Niektóre drobne problemy z "elektroniki konsumenckiej" (bardzo częste rozbiórki, regularne połączenia bezprzewodowego wyświetlacza "NO DISC" przez se jakości odtwarzacz CD) będzie naprawy. Opłaty pobierane za końcowe sprzątanie (CHF 400, - do 8 osób) pojawiają się jednak - zwłaszcza w świetle już dumny wynajem - zdecydowanie nadmierne.” Ocena klienta jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny