Login
powrót do wyszukiwania/listy wyników
Obiekt nr 69481

Dom wakacyjny dla maks. 4 osoby
Sankt Lorenzen ob Murau, Styria (Oberes Murtal), Austria

Ten dom wakacyjny nie jest obecnie oferowany do rezerwacji. Poszukajcie Państwo zamiast tego alternatywy w Sankt Lorenzen ob Murau, w Styrii lub w Austrii.
 • Inne domy wakacyjne
 • Państwa miejscowość
 • Inne miejscowości
Ten dom wakacyjny położony jest w Sankt Lorenzen ob Murau. Ta miejscowość jest pokazana na mapie. Dokładne położenie tego miejsca noclegowego nie jest pokazane z powodów dyskrecji. Dokładny adres otrzymacie Państwo z dokumentami podróży.
Dom górski znajduje się w 4-gwiazdkowym ośrodku wakacyjnym Kreischberg, który leży niedaleko rzeki de Mur. W tym przytulnym 60-metrowym drewnianym domku z pewnością możesz się czuć jak u siebie w domu. W zimę można ogrzać się przy piecu na drewno.

W ośrodku znajdziesz takie atrakcje jak basen, sauna, solarium i salon masażu (za dodatkową opłatą). Możesz korzystać z pralek oraz piekarni (za opłatą). Są też punkty gastronomiczne, bary, kawiarnia i supermarket.

Narciarskie szaleństwa można zacząć już w odległości 5 minut drogi do ośrodka. Trasa Kreischberg jest drugą największą w Steiermark (850-2130 m n.p.m.), dzięki szerokim stokom, nadaje się zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. Narciarze biegowi mogą też znaleźć kilka tras, a dzieci mogą pozjeżdżać w Dinopark.

Od ośrodka zaczyna się 350-kilometrowa trasa rowerowa, która wiedzie wzdłuż rzeki Mur. Można jeździć tam bez problemów i wracać autobusem albo specjalną, nostalgiczną kolejką. Można też wybrać trasy spacerowe, z kilkoma stopniami trudności. Ponadto, w St. Lorenzen znajduje się ogrzewany basen, kort tenisowy i boisko piłkarskie.

Zarówno latem jak i zimą, wszyscy - młodzi i starzy - będą mieć dużo przyjemności i rozrywki w pobytu w domku górskim St. Lorenzen.
* O ile inaczej nie zaznaczono inaczej, obiekt ten nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

To napisali klienci do tego domu wakacyjnego 

 • Gość napisał
  dnia 03.03.2015, termin podróży: luty 2015

  „Ładny, czysty dom, ale dla nas (z dwójką dzieci), tylko trochę za daleko na spacer do stoków narciarskich na buty. Wynajem szafki na wyciągu narciarskiego, usłyszeliśmy później od innych urlopowiczów. Może być też ładny wierzchołek Belvilla.” Ocena klienta jest tłumaczona z języka niderlandzkiego maszynowo. Język oryginalny

  Źródło: @Leisure BR B.V.
 • Gość napisał
  dnia 16.08.2014, termin podróży: lipiec 2014

  „Domek był w pobliżu recepcji, co jest bardzo dobre, bo widać, że wiele osób przechodzi i będzie tak, na basenie i na stół do tenisa stołowego. Szkoda, że ​​tenis stołowy jest w basenie, ponieważ tafeltenissen się szybko ciepło.

  Również poręczny, że można siedzieć blisko do przodu, bo wtedy tam również WIFI,

  Afdekje powyżej pokładu w domku, nie był obecny” Ocena klienta jest tłumaczona z języka niderlandzkiego maszynowo. Język oryginalny

  Źródło: @Leisure BR B.V.
 • Gość napisał
  dnia 06.03.2014, termin podróży: luty 2014

  „wszystko, co można się spodziewać w domu siedziała w domu !!
  ładny widok na stokach, w skrócie, miał fajne wakacje” Ocena klienta jest tłumaczona z języka niderlandzkiego maszynowo. Język oryginalny

  Źródło: @Leisure BR B.V.
 • Gość napisał
  dnia 07.01.2014, termin podróży: grudzień 2013

  „niestety mało śniegu w tal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  To był wstyd, ponieważ nasz syn został doczekać S'chnee, dobrze nigdy nie przeszkadza,” Ocena klienta jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny

  Źródło: @Leisure BR B.V.
 • Gość napisał
  dnia 25.02.2013, termin podróży: luty 2013

  „5minuutjes rano spacer, a następnie podjąć windy.
  Wspaniały” Ocena klienta jest tłumaczona z języka niderlandzkiego maszynowo. Język oryginalny

  Źródło: @Leisure BR B.V.