Login
powrót do wyszukiwania/listy wyników
Obiekt nr 65146

Studio dla maks. 1 osoba
Simonswald, Szwarcwald (Park Narodowy Szwarcwald), Niemcy

To studio nie jest obecnie oferowane do rezerwacji. Poszukajcie Państwo zamiast tego alternatywy w Simonswald, w Szwarcwaldzie lub w Niemczech.
 • Inne domy wakacyjne
 • Państwa miejscowość
 • Inne miejscowości
To tudio położone jest w Simonswald. Ta miejscowość jest pokazana na mapie. Dokładne położenie tego miejsca noclegowego nie jest pokazane z powodów dyskrecji. Dokładny adres otrzymacie Państwo z dokumentami podróży.
Apartament - Dom z gospodarstwem

Simonswald jest małą wioską, 20km na północny wschód od Freiburg. Leży ona w dolinie Elztal. Jest to region, który dzięki przepływą powietrza z Rheintal, posiada więcej godzin słonecznych niż reszta Niemiec. W Simonswald jest basen na zewnątrz i kilka przyjemnych restauracji, w bezpośrednim otoczeniu można doskonale spacerować. Wycieczki do miasta Freiburg i Szwajcarii są polecane, samochodem w ciągu godziny dostać się można do Titisee, Europapark Rust, "Freilichtmuseum Vogtbauernhöfe", huty szkła Dorotheenhütte, Basel, Elzas i wielu jezior. Tutaj znaleźć można trasy turystyczne i rowerowe jak i możliwości łowienia ryb. Pole do mini golfa, basen na zewnątrz i centrum oddalone są o 4km.
Tutaj w spokojnej i słonecznej Griesbachtal, dolinie w Simonswäldertal, znajduje się gospodarstwo pośród łąk i nad spokojnym strumieniem górskim. Styl budowy jest typowy dla tego obszaru, gospodarstwo to jest używane od 1981 roku. Posiadłość zajmuje teren wielkości 3000m. Oba mieszkania (65146 i DE-79263-05) zajmują parter i pierwsze piętro, posiadają balkon z widokiem na otaczające góry, doliny i lasy. Dzieci podczas pobytu, dwa razy w tygodniu mogą jeździć na kucykach. Specjalnie dla dzieci jest również: duży plac zabaw z huśtawką, piaskownica, drabinki, tenis stołowy, zabawy i kąpiele w spokojnym strumieniu górskim oraz łóżeczko dla najmłodszych. Również dla dorosłych jest wiele propozycji; duża łąka z leżakami, miejsce do odpoczynku, gril, jazda traktorem, czy rafting na pobliskiej Wilden Gutach. Od połowy maja do połowy listopada, raz w tygodniu jesteś serdecznie witany wieczorem przy grilu.
* O ile inaczej nie zaznaczono inaczej, obiekt ten nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

To napisali klienci dla tego studio 

 • Gość napisał
  dnia 08.11.2014, termin podróży: październik 2014

  „Jesteśmy ogromnie zadowoleni z naszego urlopu w Simonswald. Jeśli zawsze możesz skontaktować się z właścicielami, którzy chętnie pomogą Ci zadać. Dają również wskazówki na temat okolicy i mamy również otrzymał mapę wędrówki. Dzieci mają bardzo rozbawiony, na farmie, jazdy ciągnika, przejażdżki na kucykach, .... Mieliśmy też bardzo przyjemny wieczór grilla z wszystkich gości, którzy mieszkali w gospodarstwie. Istnieje mnóstwo zajęć, ale również pewną prywatność. W krótkim strumieniem był naprawdę świetny urlop, warto powtarzać!

  Fam Rottiers” Ocena klienta jest tłumaczona z języka niderlandzkiego maszynowo. Język oryginalny

  Źródło: @Leisure BR B.V.
 • Gość napisał
  dnia 30.09.2014, termin podróży: maj 2011

  „Można powiedzieć, że pobyt przebiegał tak, jak sobie w najlepszym wyobrażeniu mozna założyć.”

  Źródło: @Leisure BR B.V.
 • Gość napisał
  dnia 28.09.2012, termin podróży: wrzesień 2012

  „Mamy wspaniały tydzień spędzony na Schingerhof. Frau Hug chcesz, aby był jak najbardziej przyjemny. Nasze córki w wieku 9 i 6 bawili się wspaniale do strumienia, który płynie obok gospodarstwa. Budowa tamy na nich bardzo dobrze. Kilka krzeseł i kabiny zrobić to na zewnątrz, na dużym trawniku w gospodarstwie wokół dobre miejsce. W złej pogody jest ładna gra na poddaszu. Przejażdżki na kucykach, przejażdżki ciągników i wieczorne spacery były fantastyczne. Spacer prowadzi do pobliskiej wioski, gdzie jedliśmy pyszne w miłej restauracji, a następnie ponownie spadła. Freiburg jest 30 minut i codziennie rano do 13:00 istnieje rynek dla Münster (katedra) w okolicy miasta. Denzlingen ma piękny basen i Wolfach hut szkła. Gutach super tor saneczkowy. Feldberg w windzie, a następnie nadzieję na ładny widok. Gdybyśmy nie tylko zrobiło się ciemniej .....
  Codziennie lub zrobić cokolwiek, ale dzieci tak naprawdę nie ma. Oni bawili się na farmie. W skrócie w tygodniu, aby pamiętać.” Ocena klienta jest tłumaczona z języka niderlandzkiego maszynowo. Język oryginalny

  Źródło: @Leisure BR B.V.
 • Gość napisał
  dnia 20.08.2012, termin podróży: sierpień 2012

  „Naprawdę mieliśmy wspaniałe wakacje. Mój mąż i mam dobry wypoczynek! i dzieci (3 i 5) w stanie cieszyć się bardzo dobrze w gospodarstwie. Mamy odpocząć na kanapach itp, a dzieci bawić się nimi z dzikich zwierząt na placu zabaw lub w sali zabaw lub strumienia. W okolicy znajduje się wiele do zrobienia !! Zrobiliśmy szczególnie na wycieczki, które trwały zbyt długo dla dzieci i nie były zbyt daleko, a po powrocie znów cieszyć się na farmie (gdzie wszystko jest bardzo zadbane i czyste).

  Rolnik i jego żona są bardzo mili ludzie, organizują grilla i turystyka (dla dzieci i dorosłych). i dzieci przejażdżki na kucykach i ciągnik jazdy. Rano hang (w kolejności) bułki w domu. (i można zamówić z Pani więcej, piwo / wino / sok / jaja / miodu / masło). Możesz od rana do wieczora w ich pukanie. Oni są zawsze na pogawędkę lub pomóc. Robią to bardzo przytulny z ich obecności / ich otoczeniu. Oni uważają się do najdrobniejszych rzeczy, aby upewnić się, wesołych świąt!

  Simonswald - plac zabaw dla dzieci / mini golf / Basen (na zewnątrz) / słodkie kawiarni / restauracji! / Supermarket /
  pieczywo (2)
  Waldkirch - Zoo (małe zwierzęta) - ruiny zamku (można dostać się do wieży w górę!)
  Kandel - jest punkt widzenia 1245 metrów, ładne i ciche na piknik lub w hotelu na drinka (jeść)
  (paralotnie rozpocząć tam) dojazd samochodem
  Freiburg - od gospodarstwa 5-10 min samochodem do Bleibach a stamtąd do czynienia dobra w pociągu! (30 min) można
  znajduje się w samym centrum.

  Rolnik i jego żona udało się znaleźć wszystkie wycieczki, może wyjaśnić również, jak można dostać się najłatwiej, jak późno pociągów itd zostawić. albo też starać się dla Ciebie .......

  Na pewno tu jeszcze raz!” Ocena klienta jest tłumaczona z języka niderlandzkiego maszynowo. Język oryginalny

  Źródło: @Leisure BR B.V.
 • Gość napisał
  dnia 28.10.2011, termin podróży: sierpień 2011

  „Bardzo ładny dom, piękna okolica, idealne dla rodzin z małymi dziećmi (którzy są naszymi 3 i 6). Dużo przestrzeni wokół domu, w spokojnej okolicy.” Ocena klienta jest tłumaczona z języka niderlandzkiego maszynowo. Język oryginalny

  Źródło: @Leisure BR B.V.