Login
powrót do wyszukiwania/listy wyników
Obiekt nr 489592
+ 16 kwater

Dom wakacyjny dla maks. 5 osób
Arcen, Limburgia (Północna Limburgia), Holandia

 • Państwa dom wakacyjny
 • Inne domy wakacyjne
 • Państwa miejscowość
 • Inne miejscowości
Ten dom wakacyjny położony jest w Arcen. Ta miejscowość jest pokazana na mapie. Na niej znajdziecie Państwo także zaznaczone dokładne położenie domu wakacyjnego. Bez gwarancji: Miarodajne są tekst opisu i dokumenty podróży, których adres domu wakacyjnego jest częścią składową.
Luksusowy i bardzo kompletny park wakacyjny Resort Arcen znajduje się w pięknym północnym Limburgu aan de Maas, schowanym między lasami i łąkami w lekko opadającym, malowniczym obszarze. Otoczenie to doskonale nadaje się na piesze i rowerowe wycieczki. Niektóre części parku są wolne od samochodów i dzięki temu bardzo odpowiednie dla dzieci. W kompletnym, centralnym budynku wybudowanym w rzymskim stylu, znaleźć można min. kryty basen, saunę z turecką łaźnią parową i przyjemną restaurację z tarasem panoramicznym. Basen na zewnątrz, staw rybny, piaszczysta plaża i różne sportowe oraz zabawowe możliwości oferują sposób na spędzenie czasu. W sąsiedztwie Resort Arcen są doskonałe propozycje na wszelkie wypady. Oczywiście burgundzkie Arcen, zwane także "Perłą nad Maas" jest warte zwiedzenia, ale również niemieckie Xanten (ok. 30km) i Dusseldorf (ok. 70km) są dobrze dostępne. W skrócie; dla każdego coś ciekawego.

W Resort Arcen można wybrać z pośród różnych typów 6os. obiektów. Wille oferują wygodne i kompletne umeblowanie z 3 sypialniami i 2 łazienkami, bardzo odpowiednie dla dwóch rodzin. Wille są przybudowane (NL-5944-16) jak i wolnostojące (NL-5944-18). Typy wolnostojące wyposażone są w klimatyzację. Część ta jest wolna od samochodów i dlatego bardzo odpowiednia dla młodych rodzin. Dodatkowo są też charakterystyczne, fińskie bungalowy (NL-5944-19). Umeblowanie tych obiektów jest w większości z drewna. Również ta część parku jest wolna od samochodów. Można korzystać z centralnego miejsca parkingowego i obecnych wózków bagażowych. Wszystkie typy posiadają własny taras z mablami ogrodowymi.

Otrzymają Państwo pocztą elektroniczną przegląd kosztów dodatkowych/kosztów na miejscu. Rachunek ten musi zostać opłacony przed przyjazdem. Pozwala to uniknąć niepotrzebnego oczekiwania przy meldowaniu i pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie urlopu
Jeżeli zwierzęta domowe nie zostały zgłoszone wcześniej, może zostać zabroniony dostęp do parku, a dokonana rezerwacja noclegu może zostać unieważniona zaraz po przybyciu
Ten domek jest przeznaczony do wynajmu wyłącznie w celach turystycznych
Zwierzęta domowe dozwolone wyłącznie po uzgodnieniu. Obowiązuje sprzątanie przed wyjazdem

Informacje o domu

 • Ok. 45 m²
 • 5 osób
 • Obiekt wolnostojący
 • 3 Sypialni
 • 1 Łazienka

Odległość (linia lotnicza)

 • Zakupy ok. 100 m
 • Miejscowość ok. 3 km
 • Restauracja ok. 100 m

Rozkład pomieszczeń

Pozostałe pomieszczenia

Pomieszczenie gospodarcze

parter

pokój dzienny

 • Telewizor
 • Ogrzewanie

sypialnie 1 - 2

 • 2 Łóżka pojedyncze

sypialnia 3

 • Łóżko pojedyncze

kuchnia

 • Otwarta kuchnia
 • Mikrofalówka
 • Zmywarka

łazienka

 • Prysznic

korytarz/wejście

 • Toaleta

Wyposażenie

Pozostałe

 • Klimatyzacja
 • Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1)
 • WLAN

teren zewnętrzny

 • Meble ogrodowe
 • Taras

Szczególna cecha tego obiektu

 • 2 Pływalnia ogólnodostępna: wspolny z innymi goscmi
* O ile inaczej nie zaznaczono inaczej, obiekt ten nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
 • maksymalnie 5 osób w tym dzieci  
  maksymalnie 1 zwierząt domowych    
Dalej do rezerwacji
Możliwość rezerwacji na życzenie: krzesełko dla dziecka EUR 3,00 dziennie (płatne na miejscu), łóżeczko dla dziecka EUR 3,00 dziennie (płatne na miejscu), ręczniki EUR 5,00 za osobę (płatne na miejscu, należy zamówić), ręczniki kuchenne EUR 5,00 (płatne na miejscu, należy zamówić)
Taksa klimatyczna i kaucja: opłata klimatyczna ok. EUR 2,05 za osobę / dziennie (obowiązkowo, płatne na miejscu), kaucja EUR 200,00 (obowiązkowo, płatne na miejscu, Kaution vor Ort mittels einer einmaligen Bankeinzugsermächtigung)

To napisali klienci do tego domu wakacyjnego 

 • Gość napisał
  dnia 16.09.2018, termin podróży: wrzesień 2018

  „Czystość to obce słowo w tym parku ... wszędzie pył i pajęczyny, ekspres do kawy musiał raz zrobić czyste sprzątanie. Brak wymagań dla mebli ogrodowych ... to standard! Duży drewniany taras pokazany na zdjęciu, którego nie znaleźliśmy w całym parku, zamiast tego brudne kamienne patio. Na granicy z Niemcami, ale infomaterial i menu holenderskie.” Ocena klienta jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny

  Źródło: Belvilla AG

Tak napisali klienci do obiektów z tego samego ośrodka wypoczynkowego

 • 3,0 z 5
  Klient-atraveo napisał
  dnia 11.07.2019

  „Dom wakacyjny przestronny, w porządku, niestety nie ma pralki. Naczynia kuchenne i kuchenka mikrofalowa nie były czyste w dniu przyjazdu, nie było też kosza na śmieci w kuchni. Zostało to szybko zakończone po zgłoszeniu do recepcji.
  Pożądana jest pewna konserwacja w domu: gniazda, które powodują słaby kontakt, 1 dawały iskry. Wskazuje to przy wyjeździe w recepcji.
  Wskazówka: bramy schodowe. Bezpieczeństwo jest dobre, ponieważ wiele rodzin z dziećmi rezerwuje tutaj. Porada recepcji „postaw krzesło lub wieszak na ubrania” jest niewystarczająca i oczywiście bezpieczna.”

  Te oceny dotyczą obiektu nr 627407 z tego samego ośrodka. „Dom wakacyjny przestronny, w porządku, niestety nie ma pralki. Naczynia kuchenne i kuchenka mikrofalowa nie były czyste w dniu przyjazdu, nie było też kosza na śmieci w kuchni. Zostało to szybko zakończone po zgłoszeniu do recepcji.
  Pożądana jest pewna konserwacja w domu: gniazda, które powodują słaby kontakt, 1 dawały iskry. Wskazuje to przy wyjeździe w recepcji.
  Wskazówka: bramy schodowe. Bezpieczeństwo jest dobre, ponieważ wiele rodzin z dziećmi rezerwuje tutaj. Porada recepcji „postaw krzesło lub wieszak na ubrania” jest niewystarczająca i oczywiście bezpieczna.”

  Te oceny dotyczą obiektu nr 627407 z tego samego ośrodka. Komentarz od atraveo: Ocenę przesłaliśmy oferentowi w celu kontroli jakości. Ocena klienta jest tłumaczona z języka niderlandzkiego maszynowo. Język oryginalny

 • Gość napisał
  dnia 12.02.2019, termin podróży: luty 2019

  „Dobre gówno niffauw jwz”

  Te oceny dotyczą obiektu nr 627405 z tego samego ośrodka. Ocena klienta jest tłumaczona z języka niderlandzkiego maszynowo. Język oryginalny

  Źródło: Belvilla AG
 • Gość napisał
  dnia 28.01.2019, termin podróży: styczeń 2019

  „jako warte polecenia”

  Te oceny dotyczą obiektu nr 489593 z tego samego ośrodka. Ocena klienta jest tłumaczona z języka angielskiego maszynowo. Język oryginalny

  Źródło: Belvilla AG
 • Gość napisał
  dnia 19.01.2019, termin podróży: marzec 2018

  „Wynajmujemy zakwaterowanie od dłuższego czasu, począwszy od 2013 r., Każdego roku. Jest wysoce zalecane, ośrodek Arcen ma wiele okazji do spędzenia krótkiej przerwy świetnie.”

  Te oceny dotyczą obiektu nr 627413 z tego samego ośrodka. Ocena klienta jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny

  Źródło: Belvilla AG
Dom wakacyjny dla maks. 6 osób, ok. 35 m², 3 sypialnie
od
PLN 1.514 / tydzień
Dom wakacyjny dla maks. 4 osoby, ok. 40 m², 2 sypialnie
od
PLN 1.475 / tydzień
Dom wakacyjny dla maks. 4 osoby, ok. 95 m², 2 sypialnie
od
PLN 3.020 / tydzień
Dom wakacyjny dla maks. 8 osób, ok. 265 m², 4 sypialnie
od
PLN 7.946 / tydzień
Dom wakacyjny dla maks. 5 osób, ok. 45 m², 3 sypialnie
od
PLN 1.055 / tydzień
Dom wakacyjny dla maks. 4 osoby, ok. 88 m², 2 sypialnie
od
PLN 1.436 / tydzień
Dom wakacyjny dla maks. 4 osoby, ok. 95 m², 2 sypialnie
od
PLN 1.283 / tydzień
Dom wakacyjny dla maks. 6 osób, ok. 110 m², 3 sypialnie
od
PLN 1.440 / tydzień
Dom wakacyjny dla maks. 6 osób, ok. 110 m², 3 sypialnie
od
PLN 1.751 / tydzień
Dom wakacyjny dla maks. 6 osób, ok. 110 m², 3 sypialnie
od
PLN 1.694 / tydzień
Dom wakacyjny dla maks. 12 osób, 6 sypialni
od
PLN 5.715 / tydzień
Dom wakacyjny dla maks. 8 osób, 3 sypialnie
od
PLN 2.359 / tydzień
Dom wakacyjny dla maks. 12 osób, ok. 200 m², 6 sypialni
od
PLN 5.540 / tydzień
Dom wakacyjny dla maks. 20 osób, ok. 400 m², 10 sypialni
od
PLN 7.767 / tydzień
Dom wakacyjny dla maks. 10 osób, ok. 200 m², 5 sypialni
od
PLN 4.879 / tydzień
Dom wakacyjny dla maks. 10 osób, ok. 200 m², 5 sypialni
od
PLN 5.991 / tydzień