Login
Dear customers,
Due to a very high number of e-mails we are currently only reachable by phone to a limited extent. You can reach our customer service at +49 211 668878130 Monday to Friday between 10:00 and 12:00 (CET) and between 14:00 und 16:00 (CET).
Further information and answers to frequently asked questions can be found here.
powrót do wyszukiwania/listy wyników
Obiekt nr 459053

Studio dla maks. 8 osób
Hofsgrund, Szwarcwald (Park Narodowy Szwarcwald), Niemcy

To studio nie jest obecnie oferowane do rezerwacji. Poszukajcie Państwo zamiast tego alternatywy w Hofsgrund, w Szwarcwaldzie lub w Niemczech.
 • Inne domy wakacyjne
 • Państwa miejscowość
 • Inne miejscowości
To tudio położone jest w Hofsgrund. Ta miejscowość jest pokazana na mapie. Dokładne położenie tego miejsca noclegowego nie jest pokazane z powodów dyskrecji. Dokładny adres otrzymacie Państwo z dokumentami podróży.
Dla tego obiektu nie podano żadnego opisu.
* O ile inaczej nie zaznaczono inaczej, obiekt ten nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

To napisali klienci dla tego studio 

 • 4,0 z 5
  Gość napisał
  dnia 01.08.2012, termin podróży: czerwiec 2012

  „Bardzo czyste, nowoczesne prawo mieszkanie na wyciągu narciarskiego, w piekarni! W lecie trzeba jak latanie, bo krowy nie stoją bezpośrednio przed "" z tarasem, który jest w rzeczywistości nie ma, na pewno dla 8 osób. Nie ma siedzenia dla max. 5 osób. Niestety nie było parasol. Mamy również brakowało clotheshorse. Znany również jako barier chcielibyśmy mieszkanie nie nazywa, bo przy wejściu 2 kroki, które należy pokonać, a także na tarasie znajduje się ust. W sumie jednak, mieliśmy wspaniałe wakacje” Ocena klienta jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny

 • 4,0 z 5
  Klient atraveo PdeHaas napisał
  dnia 05.05.2012, termin podróży: kwiecień 2012

  „Nowoczesny dom w niewielkiej odległości od pięknych widoków.” Ocena klienta jest tłumaczona z języka niderlandzkiego maszynowo. Język oryginalny