Login
Dear customers,
Due to a very high number of e-mails we are currently only reachable by phone to a limited extent. You can reach our customer service at +49 211 668878130 Monday to Friday between 10:00 and 12:00 (CET) and between 14:00 und 16:00 (CET).
Further information and answers to frequently asked questions can be found here.
powrót do wyszukiwania/listy wyników
Obiekt nr 317004

Dom wakacyjny dla maks. 8 osób
Rødhus, Zatoka Jammer, Dania

Ten dom wakacyjny nie jest obecnie oferowany do rezerwacji. Poszukajcie Państwo zamiast tego alternatywy w Rødhus, na duńskim wybrzeżu Morza Północnego lub w Danii.
  • Inne domy wakacyjne
  • Państwa miejscowość
  • Inne miejscowości
Ten dom wakacyjny położony jest w Rødhus. Ta miejscowość jest pokazana na mapie. Dokładne położenie tego miejsca noclegowego nie jest pokazane z powodów dyskrecji. Dokładny adres otrzymacie Państwo z dokumentami podróży.
Aranżacja wnętrza: Domek letniskowy nadaje się dla 8 osób razem z 1 dzieckiem do 3 lat. Mieszkanie wczasowe o wielkości 200 m² i zbudowane w 1935. W 2009 mieszkanie wczasowe przeszło zęściowa renowacja. Nie wolno mieć ze sobą zwierząt domowych. Mieszkanie wczasowe posiada pralkę. Suszarka do ubrań.razem z zamrażarnikiem o pojemności 80 litrów Poza tym jest 1 pieców opalanych drewnem. Dla dzieci jest 1 krzesełko dziecięce.

Na zewnątrz: Miekszanie wczasowe jest rozłożone na 6000 m² teren wydmowy. Jest 50 m do morza. Najbliższy sklep położony jest w odległości 6000 m. Do mieszkania wczasowego należy 120 m² otwary taras. Parking przy mieszkaniu wczasowym.

Warunki do spania: W sumie jest 4 sypialni. Miejsca do spania dzielą się na: 8 miejsca do spania na podwójnych łóżkach. Ponadto jest jedno łóżko dziecięce.

Kuchnia: Kuchnia jest wyposażona w 1 lodówke. Jest 4 ceramiczne płyty grzejne, piec konwekcyjny razem ze zmywarką.

Toaleta i łazienka: Jest 2 łazienek z kabiną prysznicową i 2 toatelty. Ogrzewanie podłogowe jest 1 łazienka.. Możliwość odczpoczynku w saunie.

Multimedia: W mieszkaniu wczasowym jest 1 telewizorów. Odtwarzacz DVD. Wieża stereo. Odtwarzacz CD. Bezprzewodowy internet do dyspozycji gratis.


Brak mo?liwo?ci rezerwacji grupowej.
Niepal?cy.
* O ile inaczej nie zaznaczono inaczej, obiekt ten nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Dla tego obiektu nie ma żadnych ocen.