Login
powrót do wyszukiwania/listy wyników
Obiekt nr 274266

Dom wakacyjny dla maks. 6 osób
Lignano Pineta, Friuli-Wenceja Julijska (Friaul), Włochy

1,5 z 5 (2 Oceny klientów)
 • Państwa dom wakacyjny
 • Inne domy wakacyjne
 • Państwa miejscowość
 • Inne miejscowości
Ten dom wakacyjny położony jest w Lignano Pineta. Ta miejscowość jest pokazana na mapie. Na niej znajdziecie Państwo także zaznaczone dokładne położenie domu wakacyjnego. Bez gwarancji: Miarodajne są tekst opisu i dokumenty podróży, których adres domu wakacyjnego jest częścią składową.
Położenie: na terenie dzielnicy Pineta.

Działka (współużytkowanie przez urlopowiczów): zamknięta działka, dziewicza, urządzona. Inny dom wakacyjny na posiadłości.

Infrastruktura: pralka do wspólnego użytku (w cenie).

Serwis na plaży: na plaży (01.05.20-15.09.20): 1 leżak , 1 leżanka, 1 parasol słoneczny na jednostkę mieszkaniową w cenie.● Odległości:

Centrum Lignano-Pineta ok. 700 m. Bibione ok. 13 km. Trieste ok. 95 km.

Najbliższy sklep ok. 150 m.

Dworzec Latisana ok. 20 km. Lotnisko Trieste/Ronchi dei Legionari ok. 65 km. Lotnisko Venezia ok. 98 km.

Morze ok. 600 m. Plaża piaszczysta ok. 600 m.

połowa domu, 4 - 6 osoba/y, 3 pokój/e, 2 sypialnia/e, 1 łazienka/i, ok. 50 m², 1 piętrowy.

Umeblowanie: funkcjonalne, miłe.

Wyposażenie: telewizja satelitarna; klimatyzacja z funkcja chłodniczą i grzewczą (nie we wszystkich pomieszczeniach).Rozkład pomieszczeń:

Pomieszczenie mieszkalne/sypialne: podwójna wersalka.

Miejsce do spożywania posiłków: w pomieszczeniu mieszkalnym.

Mała kuchnia: oddzielna. Wyposażenie kuchni: 4 palniki, mikrofalówka, lodówka z zamrażarką, ekspres do kawy.

Sypialnia 1: podwójne łóżko.

Sypialnia 2: 2 x łóżko pojedyncze.

Sanitariat 1: prysznic, WC.Obszar zewnętrzny (wyłączne użytkowanie):

Działka: własna część działki. 1 x miejsce do parkowania na działce; miejsce do parkowania przy ulicy przed domem. taras (zadaszony/a), wyposażenie na miejscu.

Informacje o domu

 • Ok. 50 m²
 • 6 osób
 • Obiekt wolnostojący
 • 2 Sypialni
 • 1 Łazienka

Odległość (linia lotnicza)

 • Lotnisko ok. 60 m
 • Morze ok. 600 m
 • Odległość komunikacja publiczna ok. 20 km
 • Miejscowość ok. 700 m
 • Woda (morze, jezioro itp.) ok. 600 m

Wyposażenie

strefa mieszkalna

 • Telewizor

kuchnia

 • Mikrofalówka

łazienka/WC

 • Prysznic

Pozostałe

 • Urlop rodzinny
 • Klimatyzacja
 • Pralka
 • Zwierzęta domowe niedozwolone

teren zewnętrzny

 • Balkon
 • Taras

Szczególna cecha tego obiektu

 • Miejsce parkingowe
* O ile inaczej nie zaznaczono inaczej, obiekt ten nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
 • maksymalnie 6 osób w tym dzieci  
  Zwierzęta domowe zabronione
Dalej do rezerwacji
Możliwość rezerwacji na życzenie: pościel EUR 8,00 za osobę (płatne na miejscu, należy zamówić, ) (06.04.2019 - 31.12.2022), ręczniki EUR 7,00 za osobę (płatne na miejscu, należy zamówić, ) (06.04.2019 - 31.12.2022)
Taksa klimatyczna i kaucja: opłata klimatyczna ok. EUR 0,50 za osobę / dziennie (obowiązkowo, płatne na miejscu, ) (01.08.2019 - 31.12.2022), kaucja EUR 100,00 (obowiązkowo, płatne na miejscu, ) (06.04.2019 - 31.12.2022)

To napisali klienci do tego domu wakacyjnego 

 • 1,0 z 5
  Klient-atraveo napisał
  dnia 08.09.2019

  „Dom był dużym rozczarowaniem. Już podjazd był nieprzejezdny, meble starożytne i zużyte również całkowicie brudne i wykiełkowane. Krzesła w jadalni z pełnymi rozmazów wymiocinami, które pachniały niewiarygodnie. Pokrycie sofy poplamione i sklejone, materace pachniały potem. Pierwsza noc była po prostu okropna z powodu obrzydzenia. Ponadto w drugim domu w zabudowie bliźniaczej (52 m2) zamieszkiwało 6 pracowników montażystów z Afryki, z których jeden następnego ranka przeszedł przez środek naszego salonu i miał łatwy dostęp do tarasu. Musieliśmy trzymać drzwi otwarte w nocy z powodu nieprzyjemnego zapachu. Agencja na miejscu (Marina Unitas lub podobna) rozpoznała niepewną sytuację i stan obiektu i udokumentowała go zdjęciami i natychmiast oddała kolejny obiekt do naszej dyspozycji. Mamy około 1800,. Euro za dwie osoby za dom 274266 zapłacił za dwa tygodnie, jest to w świetle stanu obiektu tak naprawdę z „bezczelnością”, aby zadzwonić. Byliśmy bardzo wdzięczni, że agencja działała na miejscu tak spontanicznie i gościnnie, dzięki czemu mogliśmy spędzić miłe wakacje. Jednak dwa dni były całkowicie zepsute.” „Dom był dużym rozczarowaniem. Już podjazd był nieprzejezdny, meble starożytne i zużyte również całkowicie brudne i wykiełkowane. Krzesła w jadalni z pełnymi rozmazów wymiocinami, które pachniały niewiarygodnie. Pokrycie sofy poplamione i sklejone, materace pachniały potem. Pierwsza noc była po prostu okropna z powodu obrzydzenia. Ponadto w drugim domu w zabudowie bliźniaczej (52 m2) zamieszkiwało 6 pracowników montażystów z Afryki, z których jeden następnego ranka przeszedł przez środek naszego salonu i miał łatwy dostęp do tarasu. Musieliśmy trzymać drzwi otwarte w nocy z powodu nieprzyjemnego zapachu. Agencja na miejscu (Marina Unitas lub podobna) rozpoznała niepewną sytuację i stan obiektu i udokumentowała go zdjęciami i natychmiast oddała kolejny obiekt do naszej dyspozycji. Mamy około 1800,. Euro za dwie osoby za dom 274266 zapłacił za dwa tygodnie, jest to w świetle stanu obiektu tak naprawdę z „bezczelnością”, aby zadzwonić. Byliśmy bardzo wdzięczni, że agencja działała na miejscu tak spontanicznie i gościnnie, dzięki czemu mogliśmy spędzić miłe wakacje. Jednak dwa dni były całkowicie zepsute.” Komentarz od atraveo: Ocenę przesłaliśmy oferentowi w celu kontroli jakości. Ocena klienta jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny

 • 2,0 z 5
  Gość napisał
  dnia 11.06.2012, termin podróży: czerwiec 2012

  „Domy są funkcjonalnie urządzone i położone w atrakcyjnym terenie, dzieci mogą swobodnie biegać na zewnątrz, nie dojdziesz do ruchu drogowego (metalową bramę).
  Niestety, bardzo wiele komarów (podróże tydzień na początku czerwca 2012 roku), aby ich pobyt poza prawie niemożliwe w domu też, stosowanie moskitier na wszystkich okien, to polecam!
  Byliśmy czasem nawet połowy maja nie dlatego, że nie był problem komarów tak.” „Domy są funkcjonalnie urządzone i położone w atrakcyjnym terenie, dzieci mogą swobodnie biegać na zewnątrz, nie dojdziesz do ruchu drogowego (metalową bramę).
  Niestety, bardzo wiele komarów (podróże tydzień na początku czerwca 2012 roku), aby ich pobyt poza prawie niemożliwe w domu też, stosowanie moskitier na wszystkich okien, to polecam!
  Byliśmy czasem nawet połowy maja nie dlatego, że nie był problem komarów tak.” Komentarz od atraveo: Ocenę przesłaliśmy oferentowi w celu kontroli jakości. Ocena klienta jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny

Mieszkanie wakacyjne dla maks. 4 osoby w Sardynii
od
PLN 1.413 / tydzień
Dom wakacyjny dla maks. 6 osób w Sardynii
od
PLN 150.017 / tydzień
Dom wakacyjny dla maks. 8 osób na włoskim wybrzeżu Adriatyku
od
PLN 6.173 / tydzień
Dom wakacyjny dla maks. 4 dorosłych + 2 dzieci na Sycylii
od
PLN 2.156 / tydzień
Mieszkanie wakacyjne dla maks. 11 osób w Apulii
od
PLN 3.450 / tydzień
Mieszkanie wakacyjne dla maks. 10 osób w Toskanii
od
PLN 4.820 / tydzień
Dom wakacyjny dla maks. 12 osób w Toskanii
od
PLN 9.131 / tydzień
Mieszkanie wakacyjne dla maks. 6 osób na Sycylii
od
PLN 2.498 / tydzień
Dom wakacyjny dla maks. 4 osoby w Friuli-Wenceja Julijska
Dom wakacyjny dla maks. 4 osoby w Toskanii
od
PLN 6.233 / tydzień