Domy wakacyjne w południowym Tyrolu & mieszkania wakacyjne w południowym Tyrolu

 • 1/19
  Zbiór jabłek w południowym Tyrolu

  Południowy Tyrol | Czy to Golden Delicious, Red Delicious czy Gala – te odmiany jabłek znajdą dookoła Meran idealne warunki do uprawy. W połowie września zaczyna się tutaj okres zbiorów.

  Za tydzień od PLN 1.506

  Pokaż 427 oferty
 • Położony w odosobnieniu domek wiejski dla 12 osób w Toskanii.
  2/19
  Mój własny basen

  ​Włochy | Zaplanujcie swój perfekcyjny urlop w domu wakacyjnym z własnym basenem: Popluskajcie się całą rodziną w wodzie lub po prostu zrelaksujcie się.

  Za tydzień od PLN 1.936

  Pokaż 5.053 oferty
 • 3/19
  Najlepsza miejscowość Włochy

  ​Rzym | Nie mogłoby się obyć bez wybitnego zwycięzcy!Włoska stolica otrzymała najlepsze oceny od klientów i jest tym samym najlepszą miejscowością we Włoszech

  Za tydzień od PLN 1.506

  Pokaż 471 oferty
 • Wakacyjna willa dla nawet sześciu osób nad miejscowością Calonge.
  4/19
  Pewne to coś

  ​Włochy | To wnętrze decyduje o tym, czy czujemy się dobrze, w swoim domu bądź na urlopie. Te domy wakacyjne posiadają szczególnie unikatowe wyposażenie wnętrz i nadają wypoczynkowi szczególny urok.

  Za tydzień od PLN 1.987

  Pokaż 86 oferty
 • Mieszkanie wakacyjne dla maks. 16 osoby na włoskim wybrzeżu Adriatyku
  5/19
  Włoskie posiadłości wiejskie

  ​Włochy | Na pięknie przebudowanych posiadłościach wiejskich, które wykorzystywane były w przeszłości jako obiekty rolne, można doskonale rozkoszować się „la dolce vita“.

  Za tydzień od PLN 1.699

  Pokaż 754 oferty
 • Apartament położony w starym Palazzo w pobliżu Bazyliki św. Piotra.
  6/19
  Wycieczka do Wiecznego Miasta

  Rzym | Tutaj znajdziecie kwatery, które położone są bezpośednio w sercu Rzymu i z których dotrzeć można do większości zabytków na piechotę.

  Za tydzień od PLN 1.807

  Pokaż 198 oferty
 • 7/19
  Najlepsza miejscowość Włoszech

  Lido degli Estensi | Jak na sznurku pereł, kąpieliska Lidi Ferraresi znajdują się jedna koło drugiej na włoskim wybrzeżu Adriatyku. Wyjatkowo dobrze podoba się urlopowiczom w Lido degli Estensi.

  Za tydzień od PLN 740

  Pokaż 63 oferty
 • Luksusowa posiadłość dla nawet 20 osób w Umbrii.
  8/19
  Tutaj chcą przyjechać wszyscy!

  ​Włochy | W tych wielkich domach XXL dla 20 osób albo i więcej wspaniałe relaksujące wakacje spędzić mogą grupy przyjaciół, liczne rodziny i inne grupy.

  Za tydzień od PLN 6.141

  Pokaż 144 oferty
 • Południowy Tyrol | Zbiór jabłek jesienią
  Od PLN 1.506

 • Włochy | Mój własny basen
  Od PLN 1.936

 • Rzym | Najlepsza miejscowość Włochy
  Od PLN 1.506

 • Włochy | Pewne to coś
  Od PLN 1.987

 • Wlochy | Urlop na włoskiej posiadłości wiejskiej
  Od PLN 1.699

 • Rzym | Wycieczka do Wiecznego Miasta
  Od PLN 1.807

 • Lido degli Estensi | Najlepsza miejscowość
  Od PLN 740

 • Włochy | Domy dla dużych grup turystów
  Od PLN 6.141

http://www.atraveo.pl//południowy tyrol
Link do kopiowania
Fragment mapy został zmieniony.
Wczytuj automatycznie
Dlaczego nie wszystkie oferty są pokazane? 
map

Urlop w domu wakacyjnym w południowym Tyrolu

W południowym Tyrolu atraveo oferuje Państwu wybór z ponad 400 obiektów noclegowych. Większość z tych obiektów w południowym Tyrolu to mieszkania wakacyjne lub przytulnie urządzone apartamenty, które znajdują się przede wszystkim w popularnych miejscowościach wakacyjnych. Latem istnieje tu idealna baza wyjściowa na wycieczki rowerowe i piesze, podczas gdy zimą jest niedaleko do najbliższej trasy narciarskiej. Oferta ta zwiera także ładne domy wakacyjne i chaty narciarskie, które znajdują się często we wspaniałym położeniu, jak na przykład na zboczu gór ze wspaniałym widokiem. Obok pięknych dolin i wspaniałego krajobrazu górskiego południowy Tyrol oferuje także kilka ciekawych miast, które opłaca się odkryć. Najbardziej popularny jest kurort Meran.

Uroczy Meran

Pospacerujcie Państwo przy miłych temperaturach po znanej promenadzie lub trasą zwaną Tappeinerweg wysoko nad miastem. Mijając palmy, cyprysy i dęby korkowe przejdziecie Państwo przez stary kamienny most. Posłuchajcie dziko pluskającej się rzeki Passer, poczujcie w nosie zapach wawrzyna i podziwiajcie panoramę pokrytych śniegiem szczytów Alp.

Bogaty w tradycję kurort Meran jest w każdej chwili wart odwiedzin. Położony w kotlinie pomiędzy Vinschgau, Doliną Etschtal i Passeiertal, Meran czeka wraz ze śródziemnomorskimi temperaturami i 250 dniami słonecznymi w roku. Na północy wyniosłe strome Alpy Oetztalerskie chronią przed zimnymi alpejskimi wpływami klimatu, na południu o przyjemne, nadciągające z nad Morza Śródziemnego masy powietrza na tereny Alp dba rozciągająca się Dolina Etschtal. To klimatyczne zjawisko sprawiło, że Meran już w czasach monarchii dunajskiej był popularnym i znanym kurortem.

Dobrym czasem na podróż i wizytę w Meran jest także okres kwitnięcia drzew owocowych wiosną.  Wówczas nad miastem  roznosi się przyjemny zapach i oczarowuje zmysły.

A może tak fajny spacer po promenadzie południowego Tyrolu?

Odkryjcie w takim razie pobliskie miejscowości i krajobrazy. Kolejka w Vinschgau zabierze Państwa, jak mówi już sama nazwa, szybko do pobliskiego Vinschgau. Teren ten wokół górnego biegu rzeki Etsch jest ukształtowany przez szczególnie atrakcyjny krajobraz stromych zboczy gór i wąskich dolin.

Patrząc w innym kierunku nie jest daleko do Bozen, stolicy landu południowego Tyrolu, która jest położona w punkcie przecięcia Doliny Etschtal i Eisacktal. Tutaj możecie Państwo podziwiać w renomowanym muzeum przyrody znanego Mężczyznę z Hauslabjoch (ang. Man from Hauslabjoch) – bardziej znanego niż „Ötzi“ (ang: Ötzi the Iceman). Liczne kawiarnie i sklepy zapraszają na fajną włóczęgę i odkrywanie. W pobliżu znajduje się zamek Sigmundskron, gdzie można odwiedzić Muzeum Messner Mountain znanego alpinisty ekstremalnego i Tyrolczyka Reinholda Messnera.

Z Doliny Eisacktal w Bonzen dotrzecie Państwo do Brixen i  wreszcie do Przełęczy Brenner, która prowadzi poprzez główny grzebień Alp do Tyrolu w Austrii. Pomiędzy rozgałęzia się krajobrazowo przepiękna Dolina Pustertal, która sięga aż do Lienz we wschodnim Tyrolu.

Południowy Tyrol: Prawdziwa zimowa zabawa

Podczas gdy od wiosny do jesieni możliwe są przede wszystkim wędrówki piesze, jazda na rowerze  i inne zajęcia czasu wolnego w przepięknym krajobrazie południowego Tyrolu, zimą wrażenie robią tereny narciarskie Alp i Dolomitów. W Dolomiten Superski znajduje się tutaj największe skupisko narciarzy na świecie, które zapewnia wraz z dobrze przygotowanymi terenami do narciarstwa takimi jak Dolina Fassatal-Jezioro Karersee lub  Seiser Alm-Gröden perfekcyjną radość z jazdy na nartach. W zachodniej części południowego Tyrolu znajduje się wraz z ośrodkiem Ortler Skiarena kolejne duże skupisko terenów narciarskich, do nich należą m.in. ośrodek narciarski Meran 2000, Rosskopf i Haider Alm.

Przez Przełęcz Brenner do Włoch do domu wakacyjnego w południowym Tyrolu

Najprostsza możliwość przyjazdu do południowego Tyrolu na urlop spędzany w domu wakacyjnym jest klasyczna trasa, która prowadzi od Innsbrucku w Tyrolu poprzez znaną Przełęcz Brennerpass do Bronzen. Alternatywna trasa  przebiega od Landeck w górnej Dolinie Inntal poprzez Przełęcz Reschen do Vinschgau.

Także dojazd koleją jest możliwy. Przez południowy Tyrol przebiega także trasa kolei dalekobieżnej Monachium-Innsbruck-Bozen-Verona,która także prowadzi przez Przełęcz Brenner do Niemiec i łączy Niemcy z północnymi Włochami. Oprócz tego trzeba pamiętać, że dalsza podróż publiczną komunikacją podmiejską w południowym Tyrolu może być ograniczona. Regionalne linie kolejowe  kursują wyłącznie do Vinschgau i przez Dolinę Puster.

Oceny naszych klientów

4,5 z 5 (602 Oceny klientów)
1 Te domy i mieszkania wakacyjne w południowym Tyrolu zostały ocenione przez 602 klientów średnio 4,5 z 5 punktami domkami.

Najlepiej ocenione miejscowości w południowym Tyrolu

 1. Naturns
 2. Latsch
 3. Am Würzjoch
 4. Meransen
 5. Meran
 6. Seis am Schlern
 7. Sankt Ulrich in Groeden
 8. Reschen
 9. Ronzone
 10. Sarentino

Podgląd:
 • Obiekt nr 686925
  od PLN 5.840
  na 1 tydzień

  Meransen, Południowy Tyrol

  Dom wakacyjny dla maks. 14 osoby

  Ok. 210 m², 6 Sypialnie, 5 Łazienki, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 2), Telewizja satelitarna, WLAN, Pralka, Zmywarka,
  4,8 z 5
  10 Oceny klientów
  Do tego ośrodka należy 2 innych typów obiektów z 2 kwaterami
 • Obiekt nr 874414
  od PLN 4.451
  na 1 tydzień

  Bolzano, Południowy Tyrol

  Dom wakacyjny dla maks. 15 osoby

  Ok. 160 m², 5 Sypialnie, 2 Łazienki, Zwierzęta domowe niedozwolone, Telewizja satelitarna, Internet, WLAN wszędzie, Pralka, Zmywarka, Niepalący, Plaża żwirowa ok. 100 km
  4,3 z 5
  6 Oceny klientów
 • Obiekt nr 406247
  od PLN 1.630
  na 1 tydzień

  Latsch, Południowy Tyrol

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 4 osoby

  Ok. 45 m², 1 Sypialnia, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1), Telewizja satelitarna, Internet, Zmywarka, Niepalący, Sauna,
  4,7 z 5
  13 Oceny klientów
  Do tego ośrodka należy 2 innych typów obiektów z 2 kwaterami
 • Obiekt nr 614712
  od PLN 1.656
  na 1 tydzień

  Natz-Schabs, Południowy Tyrol

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 5 osoby

  Ok. 60 m², 2 Sypialnie, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1), Telewizja satelitarna, Internet, Pralka, Zmywarka, Niepalący, Woda ok. 3 km
  4,6 z 5
  5 Oceny klientów
  Do tego ośrodka należy 2 innych typów obiektów z 2 kwaterami
 • Obiekt nr 946759
  od PLN 2.559
  na 1 tydzień

  Weißenbach im Sarntal, Południowy Tyrol

  Dom wakacyjny dla maks. 6 osoby

  Ok. 80 m², 3 Sypialnie, 2 Łazienki, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (na zapytanie), Telewizja satelitarna, WLAN wszędzie, Pralka, Niepalący
  4,6 z 5
  7 Oceny klientów
 • Obiekt nr 640031
  od PLN 2.537
  na 1 tydzień

  Jenesien, Południowy Tyrol

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 6 osoby

  Ok. 70 m², 2 Sypialnie, 2 Łazienki, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (na zapytanie), Telewizja satelitarna, Internet, WLAN, Pralka, Niepalący, ,
  4,8 z 5
  5 Oceny klientów
  Do tego ośrodka należy 2 innych typów obiektów z 2 kwaterami
 • Obiekt nr 477364
  od PLN 7.268
  na 1 tydzień

  Missian, Południowy Tyrol

  Dom wakacyjny dla maks. 10 osoby

  Ok. 200 m², 5 Sypialnie, 4 Łazienki, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 2), Telewizja satelitarna, Internet, WLAN, Pralka, Zmywarka, Sauna
  5,0 z 5
  5 Oceny klientów
 • Obiekt nr 933517
  od PLN 1.957
  na 1 tydzień

  Olang, Południowy Tyrol

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 5 osoby

  Ok. 62 m², 1 Sypialnia, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 2), Telewizja satelitarna, Internet, WLAN, Pralka, Zmywarka, Niepalący
  5,0 z 5
  3 Oceny klientów
 • Obiekt nr 623826
  od PLN 1.746
  na 1 tydzień

  Santa Magdalena, Południowy Tyrol

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 5 osoby

  Ok. 41 m², 2 Sypialnie, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1), Telewizja satelitarna, Internet, Pralka, Zmywarka, Niepalący, Woda ok. 20 km, Sauna
  4,8 z 5
  8 Oceny klientów
  Do tego ośrodka należy 3 innych typów obiektów z 3 kwaterami
 • Obiekt nr 1189200
  od PLN 2.860
  na 1 tydzień

  Schenna, Południowy Tyrol

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 4 osoby

  Ok. 55 m², 2 Sypialnie, 2 Łazienki, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (na zapytanie), Telewizja satelitarna, WLAN wszędzie, Zmywarka, Niepalący, ,
  Do tego ośrodka należy 1 inny typ obiektu z 1 kwaterą
 • Obiekt nr 478455
  od PLN 1.505
  na 1 tydzień

  Moos in Passeier, Południowy Tyrol

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 2 dorośli + 2 dzieci

  Ok. 39 m², 1 Sypialnia, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1), Telewizja digital, WLAN, Zmywarka, Niepalący, ,
  4,5 z 5
  12 Oceny klientów
 • Obiekt nr 687865
  (3 mieszkania wakacyjne)
  od PLN 1.355
  na 1 tydzień

  Terenten, Południowy Tyrol

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 3 osoby

  Ok. 34 m², 1 Sypialnia, 1 Łazienka, Zwierzęta domowe niedozwolone, Telewizja satelitarna, Internet, WLAN
  5,0 z 5
  15 Oceny klientów
  Do tego ośrodka należy 1 inny typ obiektu z 4 kwater
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