Login

Opis dojazdu

atraveo jest obszerną bazą domów wakacyjnych w internecie z ponad 300.000 ofertami domów i mieszkań wakacyjnych w Europie i na całym świecie. Oprócz dużego wyboru wybitnymi cechami tej zintegrowanej usługi pośrednictwa są sprawdzone oceny klientów i ogólna gwarancja najlepszej ceny. atraveo zapewnia promocję za granicą – poprzez własną markę atarveo i TUIvillas.com jak i we współpracy z wiodącymi portalami turystycznymi. Przedsiębiorstwo to jest twórcą własnego systemu rezerwacji IBE5 i prowadzi kompleksowy serwis obsługi klienta w dziesięciu językach. atraveo zostało utworzone w 1997 roku i  jest firmą należącą do TUI GROUP. 

Nasz slogan to "rent a good time" - rozumiany zarówno jako Państwa życzenie jak i polecenie dla nas: aby miło spędzić czas wypoczynku!

 

Większy wybór

Kto szuka możliwości wyboru i dostępnych obiektów, będzie cenić sobie atraveo. Bez względu na to czy nad morzem czy w górach, w mieście czy na wsi, wszędzie w Europie czeka na Państwa urok indywidualnych domów i mieszkań wakacyjnych. W sumie nasza baza domów obejmuje około 300.000 obiektów: do asortymentu zalicza się domy, apartamenty, domy typu finca, wille, parki rozrywki i rezydencje, a nawet schroniska narciarskie. Przy tym produkt ten pochodzi od znanych organizatorów usług turystycznych, lokalnych partnerów i bezpośrednio od  prywatnych gospodarzy, którzy przed rozpoczęciem współpracy są dokładnie sprawdzani przez atraveo (zobacz także: Rezerwuj bezpiecznie). Aby przy tak dużym wyborze zachować orientację, pomocna jest w tym funkcja Liquid Search, jedyna w swoim rodzaju technologia wyszukiwania firmy atraveo.

Sprawdzone oceny klientów

Sprawdzone oceny klientów

Po odbytej podróży atraveo prosi każdego klienta o podzielenie się swoimi przeżyciami i doświadczeniami z przyszłymi gośćmi danego obiektu. Oceny klientów zawierają korzystne i wartościowe wskazówki dotyczące położenia, wyposażenia i całościowego wrażenia na temat danego obiektu noclegowego. Aby tylko prawdziwe opinie były zamieszczane na naszej stronie, wszystkie oddane oceny poddawane są dokładnemu sprawdzeniu. Zwróćcie Państwo uwagę na niebieskie domki punkty przy wielu ofertach!

 

Najlepsze ceny na wszystko – gwarantowane

Od sezonu 2013 atraveo daje gwarancję najlepszej ceny na wszystkie oferowane obiekty wakacyjne, wszystkie terminy podróży a nawet na oferty specjalne! Nigdzie więcej dany dom wakacyjny nie powinien być oferowany taniej niż w atraveo, a jeśli tym wymogom nie sprostamy, wówczas zwrócimy Państwu bez problemu różnicę cen.

What you see is what you get

W atraveo polega się na opisach domów i mieszkań wakacyjnych. One reprezentują w każdym przypadku rzeczywisty stan faktyczny – obojętnie czy pochodzą one od prywatnego wynajmującego, lokalnej agencji czy organizatora usług turystycznych. Do tego zobowiązują się wszyscy oferenci od początku współpracy. Uwierzcie nam na słowo! Jeśli pojawią się powody do reklamacji a dany oferent nie zaradzi temu, możecie Państwo zwrócić się do nas. My obiecujemy Państwu dogodne i niezwiązane z dużą ilością dokumentów załatwienie danej sprawy.

Pięciogwiazdkowy serwis obsługi dla wszystkich

Nasz serwis nie kończy się na naszej stronie internetowej – wręcz przeciwnie – atraveo jest dostępne dla wszystkich Państwa pytań. Specjalnie do tego celu przeszkolony serwis obsługi klienta troszczy się tak jak dobre biuro podróży o zapytania klientów jak i o sprawną realizację wszystkich rezerwacji. W celu kontroli jakości atraveo zezwala oceniać swoim klientom systematycznie serwis obsługi i otrzymuje przy tym średnią ocenę 4,8 z 5 możliwych punktów. Przeczytajcie Państwo tutaj oceny po francusku i holenderski. Naszym celem jest jednak: Pięciogwiazdkowy serwis obsługi dla wszystkich!

 

Ocena końcowa "Dobra"

Ocena końcowa "Dobra"

W porównań portali internetowych oferujących kwatery wakacyjne online przeprowadzonych przez niemiecką organizację do spraw ochrony konsumentów o nazwie Stiftung Warentest atraveo otrzymuje ocenę końcową „Dobrą (2,2)”. Przede wszystkich przy takich aspektach jak funkcja wyszukiwania, lista wyników wyszukiwania i rezerwacje, atraveo otrzymuje bardzo dobre oceny. Chwalone są także przejrzystość przy oznaczaniu oferentów i przechowywanie danych klientów.
Już w roku 2013 atraveo otrzymało w  przeprowadzonym przez Stiftung Warentest teście portali internetowych oferujących kwatery turystyczne ocenę „Dobry” (Czasopismo „test”, Wydane 11/12013).  Wówczas to usługa doradztwa działu obsługi klienta atraveo została oceniona jako najlepsza w całym teście.

 

Rezerwuj bezpiecznie

Abyście mogli Państwo wyjechać spokojnie na urlop, przed przyjęciem do oferty atraveo sprawdzamy dokładnie wszystkich organizatorów usług turystycznych, lokalnych partnerów i prywatnych gospodarzy pod względem sprawności i niezawodności. Z reguły opłatę za podróż lub najem dokonujecie Państwo dogodnie do atraveo, my przejmujemy za Państwa sprawę dotyczącą płatności z konkretnym oferentem. Szczegóły dotyczące procesu płatności i zabezpieczenia pieniędzy klientów znajdziecie Państwo w danej prezentacji obiektu.

 

18 lat innowacji i serwisu dla klientów


 

Pod dachem firmy TUI

atraveo jest od roku 2006 częścią TUI GROUP, będącego międzynarodowym koncernem turystycznym. Także w przyszłości firma atraveo pragnie dążyć do ideału neutralnej i dostępnej dla wszystkich bazy ofert turystycznych.

 

 

Polecane przez przewodniki turystyczne

Jeśli chodzi o domy i mieszkania wakacyjne, Marco Polo, DuMont, Baedeker, Lonely Planet i inne znane przewodniki turystyczne polecają atraveo.