Domy wakacyjne w Malcesine & mieszkania wakacyjne w Malcesine

 • 1/23
  Tam, gdzie kwitną cytryny

  Jezioro Garda | Od kwietnia kwitną i dojrzewają owoce cytrusowe na zboczach wokół największgo jeziora Włoch. Rozkoszujcie się tym, to nasza wskazówka na wiosenny urlop.

  Za tydzień od PLN 1.400

  Pokaż 5.205 oferty
 • Ośrodek wakacyjny niedaleko Torri del Benaco z apartamentami dla nawet sześciu osób.
  2/23
  Wyśmienite widoki

  Jezioro Garda | Jezioro Lago di Garda jest największym jeziorem Włoch. Na tym brzegu wpływ ma śródziemnomorski klimat, tło Alp umożliwia podziwianie spektakularnych widoków.

  Za tydzień od PLN 1.536

  Pokaż 1.102 oferty
 • Ośrodek wypoczynkowy na zachodnim brzegu Jeziora Garda.
  3/23
  Zabawa dla całej rodziny

  Garda | Urlop w wakacyjnym parku jest przede wszystkim optymalny dla rodziny. Jako rodzice możecie się Państwo zrelaksować się, podczas gdy wasze dzieci są pod dobrą opieką i bawią się.

  Za tydzień od PLN 1.128

  Pokaż 2.730 oferty
 • 4/23
  Najlepsza miejscowość Włochy

  Malcesine | Prawdziwym klejnotem nad Jeziorem Garda jest Malcesine. Ta najlepsza włoska miejscowość roku 2014 została wybrana na podstawie Państwa ocen z zeszłego sezonu.

  Za tydzień od PLN 2.028

  Pokaż 77 oferty
 • 5/23
  Najlepsza miejscowość Włochy

  Riva del Garda | Riva del Garda została wybrana w 2011 roku z ważnego powodu na najlepszą miejscowość wakacyjną: Pierwotny urok miasta i niesamowite tło górskie miały ważne znaczenie.

  Za tydzień od PLN 1.751

  Pokaż 99 oferty
 • Jezioro Garda | Tam, gdzie kwitną cytryny
  Od PLN 1.400

 • Jezioro Garda | Wyśmienite widoki
  Od PLN 1.536

 • Garda | Radość kąpieli w parku rozrywki
  Od PLN 1.128

 • Malcesine | Najlepsza miejscowość Włochy
  Od PLN 2.028

 • Riva del Garda | Najlepsza miejscowość Włochy
  Od PLN 1.751

http://www.atraveo.pl/malcesine
Link do kopiowania
Fragment mapy został zmieniony.
Wczytuj automatycznie
Dlaczego nie wszystkie oferty są pokazane? 
map

Między cytrynami i oliwkami

Jezioro Garda | Jezioro Garda wygląda jak morze pośród gór i wokół jeziora oferuje Państwu liczne spektakularne widoki panoramiczne. Błękitna tafla wody błyszczy pomiędzy stromymi i i chropowatymi zboczami gór z obu stron oraz zielonymi pagórkami, poprzecinana jest białymi łódkami żeglarzy. Riva del Garda nad brzegiem północnym jeziora wybrana została przez atraveo na najlepszą miejscowością wakacyjną w roku 2011.

Na drodze od brzegu północnego do brzegu południowego znaleźć można wszystko, czego zapragnie dusza. Po obu stronach prowadzą trasy panoramiczne przy brzegu jeziora wzdłuż mniejszych i większych miejscowości, które wiszą na zboczu. Na Gardesana Occidentale na brzegu zachodnim droga prowadzi przez Limone sul Garda, Gargnano i Salo a na zboczach znajdują się liczne drzewa cytryn i pomarańczy. Na wschodnim brzegu, jadąc przez Gardesana Oreintale, zobaczyć można na zboczach gaje oliwne, z których wytwarza się wyśmienitą oliwę z oliwek. Tutaj znajdują się malownicze miejscowości  Malcesine, Torri del Benaco i Garda doskonałe na wycieczkę. W tle unosi się Monte Baldo – wraz z ponad 2000 metrami jest to najwyższe wzniesienie wokół jeziora.

Im bardziej na południe, krajobraz staje się bardziej pagórkowaty, skały Alp coraz to bardziej zanikają i krajobraz zatapia się w zielonymi turkusowym do Doliny Padu. Tutaj na brzegu południowym znajdują się najważniejsze i najpopularniejsze miejscowości: Peschiera, Sirmone lub Desenzano.

Tutaj możecie Państwo zapewne wiele odkryć i przeżyć. Zbyt wiele aby wyliczyć wszystko. Sprawdźcie najlepiej sami! Lub przeczytajcie najpierw pozostałe informacje na temat urlopu w domu wakacyjnym nad Jeziorem Garda przy  odpowiednim wyborze domów lub na naszym wpisie na blogu.
 

Oceny naszych klientów

4,6 z 5 (215 Oceny klientów)
1 Te domy i mieszkania wakacyjne w Malcesine zostały ocenione przez 215 klientów średnio 4,6 z 5 punktami domkami.

Oceny miejscowości

Ocena końcowa dla Malcesine

4,5 z 5 (279 Oceny klientów)
Tą miejscowość oceniają

To napisali klienci domów wakacyjnych o Malcesine 

 • 5,0 z 5
  Klient-atraveo napisał
  dnia 19.05.2016

  „Malcesine jest romantyczne miejsce, z wąskimi uliczkami i kostki brukowej. Tutaj znajdziesz wiele ciekawych restauracji z wyjątków sympatyczny, miły personel. Supermarket znajduje się od apartamentu również w ciągu pięciu minut pieszo i to samo. Jesteśmy zarówno seniorzy, ale musieliśmy powstrzymywać w sklepach kupić coś, czego nie potrzebujesz. Uważamy, że Malcesine jest bardzo korzystne dla miłośników sportu. Kiedyś próbował policzyć reprezentowane sportu i są dotknięte żeglarstwa, turystyki pieszej, rowerowej, surfing i paralotniarstwa przyjść do siedmiu lub ośmiu. Uderzające było jak ładny był personel w sklepach i restauracjach. Ponownie, czysty entuzjazm.”

  Ta ocena miejscowości dodana została przy obiekcie nr 863051. Ocena miejscowości jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny

 • 5,0 z 5
  Klient atraveo Gerhard 63Jahre napisał
  dnia 17.05.2016

  „Bardzo ładne miejsce z wielu udogodnień i dobrych restauracji.”

  Ta ocena miejscowości dodana została przy obiekcie nr 802787. Ocena miejscowości jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny

 • 4,0 z 5
  Klient atraveo Sybille napisał
  dnia 09.05.2016, termin podróży: maj 2016

  „To miejsce jest ładny, ale po części zbyt wielu turystów. Widok jest po prostu piękne.”

  Ta ocena miejscowości dodana została przy obiekcie nr 872277. Ocena miejscowości jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny

 • 5,0 z 5
  Klient-atraveo napisał
  dnia 13.04.2016, termin podróży: kwiecień 2016

  „Dla wczasowiczów, którzy szukają miejsca, z dala od tłumów, Cassone jest idealny. Port z kolorowych łodzi rybackich jest sielankowy. To nie tworzą dużych promów, ale tylko łodzie rybackie i wioślarzy na stojąco. Trochę się od portu znajduje się mała plaża. Pływać tam, ale trzeba koniecznie pantofle. Wzdłuż dróg wodnych bardzo miłe spacery (kolarstwo), prowadząc drogę, w której znajduje się wiele banków. Małe Muzeum Rybołówstwa (właściwie małe muzeum) w porcie jest bardzo ładne i dobrze się opłaca. Ładny jest też spacer po wsi do kościoła. Istnieje jednak się gwałtownie. Najbardziej niezbędne jedzenie (chleb, wino, woda, ser, kiełbasa, masło, makaron, ...) może być bardzo blisko do mieszkania, aby kupić (w bardzo ładnym sklepikarza). Nie było (nawet teraz w sezonie) oraz codziennie świeże pieczywo i niemieckich gazet (np "Süddeutsche"). Większy supermarket znajduje się kilka kilometrów w kierunku Bressone. Oczywiście, oferta restauracji jest ograniczony w takim małym miejscu, ale w dość bliskim sąsiedztwie mieszkania przynajmniej mamy cztery znalezione które były teraz wszystko już otwarty (na początku kwietnia) oraz w którym można by całkiem dobrze i jeść w rozsądnych cenach.

  Jeden mały problem to sytuacja parking. w przybliżeniu 100m od apartamentu, chociaż jest tylko jedna, na - teraz w pre-sezonie - zawsze było dużo miejsca. Z płyty parkingowej jeden może tam, ale oficjalnie to tylko 60 minut lub masz losowanie biletów (1,10 zł za godzinę). Wolna / "Park disk free" parking jest znacznie dalej, a może masz do nich raczej strome i wąskie drogi, aby przejść się w tym miejscu. Zostawiamy samochód na (prawie zawsze pusty) parkingu w pobliżu mieszkania, a nie dbanie o płycie parkingu. Kiedy zrobiliśmy w ciągu 8 dni (na szczęście tylko na przedostatni dzień) dostać bilet postojowy (30 euro).”

  Ta ocena miejscowości dodana została przy obiekcie nr 942355. Ocena miejscowości jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny

 • 4,0 z 5
  Klient-atraveo napisał
  dnia 10.04.2016, termin podróży: kwiecień 2016

  „Linowych, zakupy, Stare Miasto, jezioro, wszystko w ciągu kilku 100 metrów. Wszystko bardzo łatwo dostępne. Malcesine jest po prostu wspaniały.”

  Ta ocena miejscowości dodana została przy obiekcie nr 872168. Ocena miejscowości jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny


Tak wynajmujący domy wakacyjne opisują Malcesine

Mala wioska na wschodnim brzegu jeziora Garda, na stoku z panoramicznym widokiem. Riva 20 km. Restauracja, sklep, tenis. Kapiele i sporty wodne na jeziorze. Warta zobaczenia jest oddalona o 50 km Werona.
Źródło: Interhome AG

Zdjęcia miejscowości

Podgląd:
 • Obiekt nr 872229
  od PLN 3.563
  na 1 tydzień

  Malcesine, Jezioro Garda (Wschodni brzeg Jeziora Garda)

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 8 osoby

  Ok. 100 m², 2 Sypialnie, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1), Telewizja satelitarna, Internet, WLAN, Zmywarka, Plaża piaszczysta ok. 500 m, ,
  4,7 z 5
  6 Oceny klientów
  Do tego ośrodka należy 8 innych typów obiektów z 8 kwaterami
  wyświetl więcej
 • Obiekt nr 274600
  od PLN 2.076
  na 1 tydzień

  Malcesine, Jezioro Garda (Wschodni brzeg Jeziora Garda)

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 4 osoby

  Ok. 45 m², 1 Sypialnia, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1), Telewizja satelitarna, Internet, Woda ok. 150 m
  4,9 z 5
  16 Oceny klientów
  Do tego ośrodka należy 2 innych typów obiektów z 2 kwaterami
 • Obiekt nr 636784
  (6 studia)
  od PLN 1.913
  na 1 tydzień

  Malcesine, Jezioro Garda (Wschodni brzeg Jeziora Garda)

  Studio dla maks. 2 osoby

  Ok. 30 m², 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (na zapytanie), Telewizja satelitarna, WLAN, Plaża ok. 50 m, ,
  4,1 z 5
  12 Oceny klientów
  Do tego ośrodka należy 1 inny typ obiektu z 8 kwater
 • Obiekt nr 222661
  od PLN 2.479
  na 1 tydzień

  Malcesine, Jezioro Garda (Wschodni brzeg Jeziora Garda)

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 4 osoby

  Ok. 90 m², 2 Sypialnie, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 2), Telewizja satelitarna, Internet, WLAN, Niepalący, Plaża ok. 1,1 km, Morze ok. 120 km,
  4,4 z 5
  25 Oceny klientów
  Do tego ośrodka należy 1 inny typ obiektu z 1 kwaterą
 • Obiekt nr 698686
  od PLN 2.458
  na 1 tydzień

  Malcesine, Jezioro Garda (Wschodni brzeg Jeziora Garda)

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 6 dorośli + 1 dziecko

  Ok. 100 m², 2 Sypialnie, 2 Łazienki, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (na zapytanie), Telewizja satelitarna, Internet, WLAN, Pralka, Plaża ok. 500 m, ,
  3,9 z 5
  8 Oceny klientów
 • Obiekt nr 882275
  od PLN 2.027
  na 1 tydzień

  Malcesine, Jezioro Garda (Wschodni brzeg Jeziora Garda)

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 4 osoby

  Ok. 45 m², 1 Sypialnia, 1 Łazienka, Zwierzęta domowe niedozwolone, Telewizja satelitarna, Plaża ok. 50 m,
  4,0 z 5
  1 Ocena klientów
  Do tego ośrodka należy 1 inny typ obiektu z 1 kwaterą
 • Obiekt nr 681850
  od PLN 2.264
  na 1 tydzień

  Malcesine, Jezioro Garda (Wschodni brzeg Jeziora Garda)

  Dom wakacyjny dla maks. 4 osoby

  Ok. 75 m², 2 Sypialnie, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1), Telewizja satelitarna, Zmywarka, Woda ok. 2,5 km
  4,5 z 5
  2 Oceny klientów
 • Obiekt nr 802787
  (2 mieszkania wakacyjne)
  od PLN 2.642
  na 1 tydzień

  Malcesine, Jezioro Garda (Wschodni brzeg Jeziora Garda)

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 3 dorośli + 2 dzieci

  Ok. 57 m², 2 Sypialnie, 1 Łazienka, Zwierzęta domowe niedozwolone, Telewizja satelitarna, Internet, WLAN, Pralka, Niepalący, ,
  5,0 z 5
  2 Oceny klientów
  Do tego ośrodka należy 2 innych typów obiektów z 6 kwaterami
 • Obiekt nr 860135
  od PLN 3.405
  na 1 tydzień

  Malcesine, Jezioro Garda (Wschodni brzeg Jeziora Garda)

  Dom wakacyjny dla maks. 6 osoby

  Ok. 110 m², 4 Sypialnie, 2 Łazienki, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 2), Telewizja satelitarna, Internet, Pralka, Zmywarka, Woda ok. 2,5 km
 • Obiekt nr 353310
  od PLN 2.027
  na 1 tydzień

  Malcesine, Jezioro Garda (Wschodni brzeg Jeziora Garda)

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 4 osoby

  Ok. 40 m², 1 Sypialnia, 1 Łazienka, Zwierzęta domowe niedozwolone, Telewizja satelitarna, Plaża ok. 1,5 km
  4,8 z 5
  4 Oceny klientów
 • Obiekt nr 802016
  od PLN 3.379
  na 1 tydzień

  Malcesine, Jezioro Garda (Wschodni brzeg Jeziora Garda)

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 6 osoby

  Ok. 100 m², 2 Sypialnie, 2 Łazienki, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 3), Telewizja satelitarna, Internet, WLAN, Pralka, Plaża ok. 1,5 km,
  4,1 z 5
  9 Oceny klientów
 • Obiekt nr 786888
  od PLN 2.896
  na 1 tydzień

  Malcesine, Jezioro Garda (Wschodni brzeg Jeziora Garda)

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 4 osoby

  Ok. 50 m², 1 Sypialnia, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 2), Telewizja satelitarna, Zmywarka, Niepalący, ,
  4,8 z 5
  13 Oceny klientów
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