Domy wakacyjne w Lido di Spina & mieszkania wakacyjne w Lido di Spina

 • Plaża niedaleko wakacyjnego parku w Bibione.
  1/22
  Przerwa nad morzem

  Włoski Adriatyk | Czy to Wenecja, Emilia Romana czy Marken – plaża nad Adriatykiem czeka. Zanurzcie swoje stopy w piasku,opalajcie się i delektujcie lodami na promenadzie.

  Za tydzień od PLN 1.157

  Pokaż 2.343 oferty
 • Apartament dla 4 osób bezpośrednio nad Kanałem Grande.
  2/22
  Gondolą do domu wakacyjnego

  ​Wenecja | Odkryjcie Państwo to słynne miasto lagunowe i w autentycznym, położonym między kanałami i wąskimi uliczkami apartamencie poczujcie się jak prawdziwy mieszkaniec Wenecji.

  Za tydzień od PLN 2.599

  Pokaż 195 oferty
 • Dom wakacyjny dla maks. 5 osoby na włoskim wybrzeżu Adriatyku
  3/22
  Najlepsze na M. Adriatyku

  ​Wybrzeże Adriatyku Włoch | Tutaj prezentujemy Państwu kwatery na włoskim wybrzeżu Adriatyku , które otrzymały przez naszych klientów najlepsze oceny.

  Za tydzień od PLN 1.122

  Pokaż 132 oferty
 • Zamieszkajcie Państwo na przykład w „Capo Nord” - w hotelu z luksusowymi apartamentami.
  4/22
  Urlop na prywatnej wyspie

  ​Albarella | Tutaj będziecie mogli cieszyć się w pełni relaksem w bezpiecznej prywatności. Położona w Zatoce Weneckiej  jest mianowicie niedostępna dla większości, a otwarta dla mieszkańców i urlopowiczów.

  Za tydzień od PLN 2.516

  Pokaż 1.019 oferty
 • 5/22
  Najlepsza miejscowość Włoszech

  Lido degli Estensi | Jak na sznurku pereł, kąpieliska Lidi Ferraresi znajdują się jedna koło drugiej na włoskim wybrzeżu Adriatyku. Wyjatkowo dobrze podoba się urlopowiczom w Lido degli Estensi.

  Za tydzień od PLN 992

  Pokaż 41 oferty
 • 6/22
  Najlepsza miejscowość Włochy

  Wenecja | Przejażdżka wodną taksówką lub gondolą przez kanały to konieczność. Urlopowicze atraveo wybrali to miasto na najlepszą włoską miejscowość wakacyjną 2012.

  Za tydzień od PLN 2.555

  Pokaż 127 oferty
 • Położony w odosobnieniu domek wiejski dla 12 osób w Toskanii.
  7/22
  Mój własny basen

  ​Włochy | Zaplanujcie swój perfekcyjny urlop w domu wakacyjnym z własnym basenem: Popluskajcie się całą rodziną w wodzie lub po prostu zrelaksujcie się.

  Za tydzień od PLN 1.936

  Pokaż 4.818 oferty
 • 8/22
  Najlepsza miejscowość Włochy

  ​Rzym | Nie mogłoby się obyć bez wybitnego zwycięzcy!Włoska stolica otrzymała najlepsze oceny od klientów i jest tym samym najlepszą miejscowością we Włoszech

  Za tydzień od PLN 1.733

  Pokaż 463 oferty
 • Włoski Adriatyk | Położone blisko plaży
  Od PLN 1.157

 • Wenecja | Po prostu jedyna w swoim rodzaju
  Od PLN 2.599

 • Wybrzeże Adriatyku Włoch | Najlepiej ocenione
  Od PLN 1.122

 • Albarella | Urlop na prywatnej wyspie
  Od PLN 2.516

 • Lido degli Estensi | Najlepsza miejscowość
  Od PLN 992

 • Wenecja | Najlepsza miejscowość Włochy
  Od PLN 2.555

 • Włochy | Mój własny basen
  Od PLN 1.936

 • Rzym | Najlepsza miejscowość Włochy
  Od PLN 1.733

http://www.atraveo.pl//lido di spina
Link do kopiowania
Fragment mapy został zmieniony.
Wczytuj automatycznie
Dlaczego nie wszystkie oferty są pokazane? 
map

Oceny naszych klientów

3,9 z 5 (85 Oceny klientów)
1 Te domy i mieszkania wakacyjne w Lido di Spina zostały ocenione przez 85 klientów średnio 3,9 z 5 punktami domkami.

Oceny miejscowości

Ocena końcowa dla Lido di Spina

4,0 z 5 (169 Oceny klientów)
Tą miejscowość oceniają

To napisali klienci domów wakacyjnych o Lido di Spina 

 • 2,0 z 5
  Klient-atraveo napisał
  dnia 26.09.2016

  „Restauracji i sklepów są w porządku. Jednak miejsce wygląda teraz jak relikt z lat 70-tych. Od 20:00 "martwy". Niezwykle wiele gospodarstw domowych są dostępne w sprzedaży.”

  Ta ocena miejscowości dodana została przy obiekcie nr 22096. Ocena miejscowości jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny

 • 3,0 z 5
  Klient atraveo M.W. napisał
  dnia 08.08.2016, termin podróży: lipiec 2016

  „Zakupy do codziennego użytku były dostępne za pośrednictwem rynku oszczędności w jak piekarz, rzeźnik, lekarza itp .. Jednakże, poszło lepiej w najbliższej Euro Spar supermarkecie, były te same produkty w niektórych częściach dokładnie połowę ceny (około 1 5 km)! Bary i restauracje i klub nocny były naprzeciwko apartamentu i były dostępne z różnych dostępnych. Rozrywka była na plaży w dniu 6 km obfite (siatkówka, itp). Wieczorem znajdując w barach często muzyka na żywo itp Zamiast tego, w weekendy w ciągu dnia, ale nie uciążliwe. Sama plaża była tak ogromna, więc coś dla siebie tam, a także dla wszystkich grup wiekowych. Jeśli chcesz spokoju stwierdzono również tego. Były bardzo popularne psa. One nigdzie nie miałem problemów. Bardzo gościnni i uczynni. Było mnóstwo terenów plażowych, gdzie płacisz krzesła i parasole musiał (1 tydzień 65 euro za 1 parasol i 2 leżaki cenie jednostkowej w ogóle), ale również tuż obok dużą ilością wolnego plaży. Trzeba było żadnego podatku do zapłaty na miejscu.
  W pobliżu Porto Garibaldi może Ship Tours książkę (rozsądną cenę). To było bardzo miłe i chcemy wrócić w tym samym mieszkaniu, w żadnym wypadku. Po prostu świetnie. Jednak w sąsiednim Lido Estensi wiele więcej się dzieje i nie było wiele innych sklepów, lokali rozrywkowych, targi sztuki, itp Było tam wielu młodych ludzi i trochę po niemiecku, głównie Włosi. Lido di Spina jest prawdopodobne, szukają kogoś na odpoczynek, a następnie jedzie do Lido degli Estensi, gdy są potrzebne w nocy. (Spacer więcej niż 20 minut do centrum). Tutaj można nadal używać bilet dzień od plaży i parking był bezpłatny.”

  Ta ocena miejscowości dodana została przy obiekcie nr 861789. Ocena miejscowości jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny

 • 3,0 z 5
  Klient atraveo M.W. napisał
  dnia 08.08.2016, termin podróży: lipiec 2016

  „Zakupy do codziennego użytku były dostępne za pośrednictwem rynku oszczędności w jak piekarz, rzeźnik, lekarza itp .. Jednakże, poszło lepiej w najbliższej Euro Spar supermarkecie, były te same produkty w niektórych częściach dokładnie połowę ceny (około 1 5 km) !!!!!
  Bary i restauracje i klub nocny były naprzeciwko apartamentu i były vohanden liczne.
  Rozrywka była na plaży w dniu 6 km obfite (siatkówka, itp). Wieczorem znajdując w barach często muzyka na żywo itp Zamiast tego, w weekendy w ciągu dnia, ale nie uciążliwe. Sama plaża była tak ogromna, napoje gazowane dla wszystkich tam, a także dla wszystkich grup wiekowych. Jeśli chcesz spokoju stwierdzono również tego. Były bardzo popularne psa. One nigdzie nie miałem problemów. Bardzo gościnni i uczynni. Było mnóstwo terenów plażowych, gdzie płacisz krzesła i parasole musiał (1 tydzień 65 euro za 1 parasol i 2 leżaki cenie jednostkowej w ogóle), ale również tuż obok dużą ilością wolnego plaży.
  Trzeba było żadnego podatku do zapłaty na miejscu.
  W pobliżu Porto Garibaldi może Ship Tours książkę (rozsądną cenę).

  To było bardzo miłe i chcemy wrócić w tym samym mieszkaniu, w żadnym wypadku. Po prostu świetnie.
  Jednak w sąsiednim Lido Estensi wiele więcej się dzieje i nie było wiele innych sklepów, lokali rozrywkowych, targi sztuki, itp .. Było tam wielu młodych ludzi i trochę po niemiecku, głównie Włosi.
  Lido di Spina jest prawdopodobne, szukają kogoś na odpoczynek, a następnie jedzie do Lido degli Estensi, gdy są potrzebne w nocy. (Spacer więcej niż 20 minut do centrum). Tutaj można nadal używać bilet dzień od plaży i parking był bezpłatny.”

  Ta ocena miejscowości dodana została przy obiekcie nr 861789. Ocena miejscowości jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny

 • 4,0 z 5
  Klient-atraveo napisał
  dnia 26.07.2016, termin podróży: lipiec 2016

  „Super plaża, sklepy i restauracje w bezpośrednim sąsiedztwie, idealny punkt wypadowy do zwiedzania delty Padu, Rawenny czy Ferrara”

  Ta ocena miejscowości dodana została przy obiekcie nr 466371. Ocena miejscowości jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny

 • 4,0 z 5
  Klient-atraveo napisał
  dnia 25.07.2016, termin podróży: lipiec 2016

  „Na plaży było zawsze dla rozrywki dla dzieci (prywatny basen, trampolina, huśtawka). Jak przyciągania zalecana jest przyjazny wycieczkę do Wenecji, a także w sąsiedztwie, małe miasteczko Comacchio.”

  Ta ocena miejscowości dodana została przy obiekcie nr 1131299. Ocena miejscowości jest tłumaczona z języka niemieckiego maszynowo. Język oryginalny


Tak wynajmujący domy wakacyjne opisują Lido di Spina

Lido di Spina to nowoczesna miejscowosc na Wybrzezu Adratyckim , ktora odroznia sie od innych miejscowosci polozenim w pieknym lesie sosnowym.

Duza piaszczysta plaza delikatnie pochylajaca sie do morza pozwala zobaczyc niekonczacy sie horyzont wody.

Szerokie aleje zachecaja do jazdy na rowerze, pomiedzy niskimi bialymi domkami polozonymi w zielonym lesie ...
wyświetl więcej
sosnowym charakterystycznym dla tej miejscowosci. Oprocz doskonale wyposazonych nowoczesnych kapielisk znajduja sie tutaj liczne pizzerie i resturacje, wyspecjalizowane w potrawach rybnych.

Dorosli, mlodziez i dzieci opalaja sie praktykujc sport na wolnym powietrzu w wyjatkowym otoczeniu, a dzien mozna zakonczyc z happy hour na plazy.

Nie ma nic piekniejszego jak drink na plazy i smak w ustch ostatniej kapieli w morzu oraz widok zachodzacego slonca.

Poza tym korty tenisowe, beach-volley, minigolf, go-kart, wind-surf, silownie, wszystko gwarancja dobrej formy fizycznej.

Wieczorem, kto nie ma ochoty gotowac moze skorzystac z licznych resturacji, pizzeri,agroturystyki obecnej w Lido di Spina, starajacych sie zaspokoic wszystkie oczekiwania ze szczegolna uwaga na rodziny z dziecmi.

Wszystko to pomiedzy uprzyjmoscia i goscinnoscia charakterystyczna dla ludzi z tego regionu.

Korzystne polozenie geograficzne tej miejscowosci pozwala na wycieczki jednodniowe do San Marino odleglej 100km, bizantyjskiej Ravenny 30km, renesansowej Ferrary 55km, Wenecji 110km. Poza tym dla calej rodziny mozliwosc spedzenia calego dnia w pieknym parku zabaw Mirabilandia odlegly 35km.Mozna rowniez skozystac z wycieczek po Delta del Po, w duzym lesie naturalistycznym Mesoli,Abbazia di Pomposa nie zapominajac o characterystycznym Comacchio zwanym mala Wenecja dzieki swoim licznym kanalom.

Wszystko to sprawia ze Lido di Spina jest idealna meta wakacyjna o charakterze rodzinnym a dzieci sa tutaj bohaterami.
wyświetl mniej
Źródło: Agenzia il Mediatore S.A.S.

Gdyby urlop miał jakieś imię

Włochy | Państwo te w kształcie buta „kozaka“ na południu Alp wyróżnia się przed wszystkim swoją różnorodnością. Urlop kulturalny, ulop na plaży, podróże kulinarne czy sportowe atrakcje, to wszystko jest możliwe w każdej porze roku począwszy od pokrytych śniegiem wierzchołków Alp poprzez pagórkowaty teren Toskanii i słoneczną Kampanię aż po subtropikalną Sycylię.

Wśród ponad 28.000 domów i mieszkań wakacyjnych, które atraveo oferuje Państwu we Włoszech, z pewnością znajdziecie Państwo coś dla siebie. Poznajcie pełny temperamentu kraj na południu od Alp i poszukajcie na spokojnie swojego wymarzonego domu wakacyjnego w wybranym regionie.

Wśród klientów atraveo popularnością cieszą się m.in. przepiękna Toskania, tętniące życiem wybrzeże Adriatyku jak i Jezioro Garda. Szczególnie lubiane są także dwie duże włoskie wyspy, piękna Sardynia i gorąca Sycylia. Aktywni urlopowicze doceniają południowy Tyrol – latem wierzchołki  i doliny Alp i Dolomitów zachęcają do pieszych wędrówek, wspinaczki jak i jazdy rowerami górskimi, natomiast zimą ośnieżone stoki i trasy zjazdowe przyciągają miłośników sportów zimowych.

Pozostałe wskazówki dotyczące wyszukiwania wspaniałego domu wakacyjnego: słoneczna Kampania, śliczna Kalabria, lśniąca włoska Riwiera wzdłuż liguryjskiego wybrzeża i inne jeziora w północnych Włoszech, jak jezioro Lago Maggiore czy Jezioro Comer. Więcej informacji znajdziecie Państwo na ten temat na naszym blogu o Włoszech.
 

Zdjęcia miejscowości

Podgląd:
 • Obiekt nr 956313
  od PLN 2.144
  na 1 tydzień

  Lido di Spina, Wybrzeże Adriatyku Włoch (Lidi Ferraresi)

  Dom wakacyjny dla maks. 6 osoby

  Ok. 80 m², 2 Sypialnie, 2 Łazienki, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1), Telewizja satelitarna, Pralka, Zmywarka, Plaża piaszczysta ok. 500 m, Morze ok. 400 m
 • Obiekt nr 625040
  od PLN 2.914
  na 1 tydzień

  Lido di Spina, Wybrzeże Adriatyku Włoch (Lidi Ferraresi)

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 8 osoby

  Ok. 60 m², 3 Sypialnie, 1 Łazienka, Zwierzęta domowe niedozwolone, Telewizja satelitarna, Internet, WLAN, Pralka, Zmywarka, Plaża piaszczysta ok. 500 m,
  4,5 z 5
  11 Oceny klientów
  Do tego ośrodka należy 12 innych typów obiektów z 12 kwaterami
  wyświetl więcej
 • Obiekt nr 924882
  od PLN 1.516
  na 1 tydzień

  Lido di Spina, Wybrzeże Adriatyku Włoch (Lidi Ferraresi)

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 4 osoby

  Ok. 42 m², 1 Sypialnia, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1), Telewizor, Plaża piaszczysta ok. 550 m,
 • Obiekt nr 1179006
  od PLN 1.364
  na 1 tydzień

  Lido di Spina, Wybrzeże Adriatyku Włoch (Lidi Ferraresi)

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 8 osoby

  Ok. 65 m², 3 Sypialnie, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1), Telewizor, Pralka, Plaża piaszczysta ok. 600 m
 • Obiekt nr 961405
  od PLN 909
  na 1 tydzień

  Lido di Spina, Wybrzeże Adriatyku Włoch (Lidi Ferraresi)

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 5 osoby

  Ok. 40 m², 2 Sypialnie, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1), Telewizor, Pralka, Plaża piaszczysta ok. 500 m
 • Obiekt nr 858121
  od PLN 1.459
  na 1 tydzień

  Lido di Spina, Wybrzeże Adriatyku Włoch (Lidi Ferraresi)

  Dom wakacyjny dla maks. 6 osoby

  Ok. 55 m², 2 Sypialnie, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1), Telewizja satelitarna, WLAN, Pralka, Plaża piaszczysta ok. 700 m, Morze ok. 800 m,
 • Obiekt nr 59320
  od PLN 2.667
  na 1 tydzień

  Lido di Spina, Wybrzeże Adriatyku Włoch (Lidi Ferraresi)

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 7 osoby

  Ok. 60 m², 2 Sypialnie, 2 Łazienki, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1), Telewizja satelitarna, Internet, Pralka, Zmywarka, Plaża ok. 600 m,
  4,8 z 5
  6 Oceny klientów
  Do tego ośrodka należy 3 innych typów obiektów z 3 kwaterami
 • Obiekt nr 351308
  od PLN 2.503
  na 1 tydzień

  Lido di Spina, Wybrzeże Adriatyku Włoch (Lidi Ferraresi)

  Przyczepa kempingowa dla maks. 6 osoby

  Ok. 32 m², 2 Sypialnie, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1), Telewizja satelitarna, Sauna,
  Do tego ośrodka należy 1 inny typ obiektu z 1 kwaterą
 • Obiekt nr 55317
  od PLN 2.533
  na 1 tydzień

  Lido di Spina, Wybrzeże Adriatyku Włoch (Lidi Ferraresi)

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 4 osoby

  Ok. 35 m², 1 Sypialnia, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (na zapytanie), Telewizja satelitarna, Zmywarka, Plaża ok. 500 m,
 • Obiekt nr 1170413
  od PLN 1.061
  na 1 tydzień

  Lido di Spina, Wybrzeże Adriatyku Włoch (Lidi Ferraresi)

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 4 osoby

  Ok. 35 m², 1 Sypialnia, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1), Telewizor, Pralka, Plaża piaszczysta ok. 750 m,
 • Obiekt nr 940653

  Lido di Spina, Wybrzeże Adriatyku Włoch (Lidi Ferraresi)

  Dom wakacyjny dla maks. 6 osoby

  Ok. 55 m², 2 Sypialnie, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1), Telewizor, Pralka,
 • Obiekt nr 274452
  od PLN 1.637
  na 1 tydzień

  Lido di Spina, Wybrzeże Adriatyku Włoch (Lidi Ferraresi)

  Dom wakacyjny dla maks. 5 osoby

  Ok. 36 m², 1 Sypialnia, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1), Telewizja satelitarna, Internet, Pralka, Plaża ok. 300 m
  2,0 z 5
  2 Oceny klientów
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