Domy wakacyjne nad jeziorem Garda & mieszkania wakacyjne nad jeziorem Garda

 • Ośrodek wakacyjny niedaleko Torri del Benaco z apartamentami dla nawet sześciu osób.
  1/21
  Wyśmienite widoki

  Jezioro Garda | Jezioro Lago di Garda jest największym jeziorem Włoch. Na tym brzegu wpływ ma śródziemnomorski klimat, tło Alp umożliwia podziwianie spektakularnych widoków.

  Za tydzień od PLN 1.504

  Pokaż 848 oferty
 • Mieszkanie wakacyjne położone bezpośrednio na nabrzeżnej promenadzie Ledroses.
  2/21
  Zamieszkaj na brzegu jeziora

  ​Jeziora w górnych Włoszech | Czy to w malowniczym porcie, w parku rozrywki niedaleko brzegu lub na prywatnej własnej plaży  tutaj spędzicie Państwo swój urlop bezpośrednio na brzegu Jeziora Garda & Co.

  Za tydzień od PLN 1.263

  Pokaż 233 oferty
 • Ośrodek wypoczynkowy na zachodnim brzegu Jeziora Garda.
  3/21
  Zabawa dla całej rodziny

  Garda | Urlop w wakacyjnym parku jest przede wszystkim optymalny dla rodziny. Jako rodzice możecie się Państwo zrelaksować się, podczas gdy wasze dzieci są pod dobrą opieką i bawią się.

  Za tydzień od PLN 1.130

  Pokaż 2.025 oferty
 • 4/21
  Najlepsza miejscowość Włochy

  Malcesine | Prawdziwym klejnotem nad Jeziorem Garda jest Malcesine. Ta najlepsza włoska miejscowość roku 2014 została wybrana na podstawie Państwa ocen z zeszłego sezonu.

  Za tydzień od PLN 1.985

  Pokaż 70 oferty
 • 5/21
  Najlepsza miejscowość Włochy

  Riva del Garda | Riva del Garda została wybrana w 2011 roku z ważnego powodu na najlepszą miejscowość wakacyjną: Pierwotny urok miasta i niesamowite tło górskie miały ważne znaczenie.

  Za tydzień od PLN 1.714

  Pokaż 98 oferty
 • 6/21
  Tam, gdzie kwitną cytryny

  Jezioro Garda | Od kwietnia kwitną i dojrzewają owoce cytrusowe na zboczach wokół największgo jeziora Włoch. Rozkoszujcie się tym, to nasza wskazówka na wiosenny urlop.

  Za tydzień od PLN 1.654

  Pokaż 4.603 oferty
 • Położony w odosobnieniu domek wiejski dla 12 osób w Toskanii.
  7/21
  Mój własny basen

  ​Włochy | Zaplanujcie swój perfekcyjny urlop w domu wakacyjnym z własnym basenem: Popluskajcie się całą rodziną w wodzie lub po prostu zrelaksujcie się.

  Za tydzień od PLN 1.933

  Pokaż 5.053 oferty
 • 8/21
  Najlepsza miejscowość Włochy

  ​Rzym | Nie mogłoby się obyć bez wybitnego zwycięzcy!Włoska stolica otrzymała najlepsze oceny od klientów i jest tym samym najlepszą miejscowością we Włoszech

  Za tydzień od PLN 1.624

  Pokaż 470 oferty
 • Jezioro Garda | Wyśmienite widoki
  Od PLN 1.504

 • Jeziora w górnych Włoszech | Nad brzegiem jeziora
  Od PLN 1.263

 • Garda | Radość kąpieli w parku rozrywki
  Od PLN 1.130

 • Malcesine | Najlepsza miejscowość Włochy
  Od PLN 1.985

 • Riva del Garda | Najlepsza miejscowość Włochy
  Od PLN 1.714

 • Jezioro Garda | Tam, gdzie kwitną cytryny
  Od PLN 1.654

 • Włochy | Mój własny basen
  Od PLN 1.933

 • Rzym | Najlepsza miejscowość Włochy
  Od PLN 1.624

http://www.atraveo.pl//jezioro garda
Link do kopiowania
Fragment mapy został zmieniony.
Wczytuj automatycznie
Dlaczego nie wszystkie oferty są pokazane? 
map

Urlop w domu wakacyjnym nad Jeziorem Garda

Już od zawsze Jezioro Garda jest popularnym celem podróży. Kto do tej pory nie dotarł nad Adriatyk, ten powinien odpocząć nad Jeziorem Garda aby przeżyć tutaj wyjątkowe wakacje i „dolce vita“ (radość z życia). Wcześniej wynajmowało się duszny hotel ze wspólną dla całego piętra łazienką lub własną przyczepę kempingową, dzisiaj liczne domy i mieszkania wakacyjne wokół Jezior Garda oferują wszystkim komfort. Obojętnie, czego się szuka, czy jest to mały apartament czy wolnostojący dom z dużym terenem przyległym, w atraveo znaleźć można z pewnością coś dla siebie z ponad 3.500 obiektów położonych nad Jeziorem Garda.

Formy spędzania czasu wolnego nad Jeziorem Garda

Urlop nad Jeziorem Garda – oznacza korzystanie z różnorodnych możliwości uprawiania sportów i spędzania wolnego czasu: bez względu na to, czy chętniej Państwo żeglujecie, wędrujecie, wspinacie się po górach lub po prostu pływacie w jeziorze – wszystko to jest na miejscu możliwe.

Dzięki swoim wyjątkowym wiatrom, jezioro to jest od dawna największym i najbardziej popularnym jeziorem dla żeglarzy i miłośników surfingu. W miesiącach letnich, kiedy to pojawia się tu cała elita surfingu Włoch oraz turystów z obszaru Alp, charakterystyczni dla tego miejsca są turyści wraz ze sprzętem wodnym pod pachą Dla ambitnych początkujących znaleźć można wokół jeziora wiele szkół żeglowania i surfingu, w których nauczyć się można, jak należy obchodzić się z wiatrem.

Dla miłośników wędrowania, wspinaczki i górskiej jazdy rowerowej górska północ jest prawdziwym rajem. Wycieczek normalnym rowerem nie poleca się ze względu na strome podjazdy i zjazdy. Za to jest tu wiele możliwości dla miłośników wędrówek pieszych. Możliwe są tu wycieczki od jeziora w stronę gór bez stosowania sprzętu do wspinaczki. Kto nie chce zrezygnować z dużej dawki adrenaliny, ten może oczywiście spróbować trudnych tras do wspinaczek i tym samym przeżyć panoramę na jezioro z innego punku obserwacyjnego. Na najwyższy szczyt nad jeziorem wjechać można przez cały rok także kolejką linową.

Także radość z kąpieli jest możliwa wokół jeziora. W szczycie sezonu letniego na żwirowych plażach może być nawet dość tłoczno. Za to ten głównie śródziemnomorski klimat zapewnia przyjemne temperatury wody aż do jesieni. Wskazówka: Baia delle Sirene (Zatoka Syrenek) na Półwyspie Punta San Viglio nieopodal miejscowości Garda. Zatoka jest wprawdzie płatną plażą w prywatnym posiadaniu, uchodzi jednak za najpiękniejszą zatokę na kąpiele w jeziorze i oferuje wszystkie udogodnienia i przyjemności, które należą do wymarzonego dnia na plaży.

Pozostałe różnorodne zajęcia czasu wolnego są także  możliwe: Wędkowanie jest przykładowo możliwe w wielu miejscach wokół jeziora. Pozwolenie i inne informacje uzyskać można w wielu biurach informacji turystycznej. Szczególnie dla rodzin atrakcyjna jest wycieczka do „świata Garda“. Ten park rozrywki nad południowym wybrzeżu przyciąga zarówno małych jak i dużych turystów swoimi licznymi atrakcjami. Także gra w golfa jest możliwa w wielu miejscach wokół jeziora.
Opłaca się także przyjrzeć mniejszym i większym miejscowościom w okół jeziora. Tutaj można wiele odkryć i przeżyć. Do tego można odbyć wycieczkę na obydwóch trasach panoramicznych, które prowadzą wzdłuż brzegu zachodniego u brzegu wschodniego. Na Gardesana Occidentale przyciągają między innymi miasteczka Salò, Gargnano i Limone, podczas gdy droga na Gardesana Orientale prowadzić będzie Państwa między innymi przez miasteczka Garda, Torri del Benaco i Malcesine.

Możliwe wycieczki z domu wakacyjnego nad Jeziorem Garda

Także wycieczki w pobliskie okolice są godne polecenia. W pobliżu jeziora położone są między innymi warte zwiedzania miasta Verona, Vicenza i Mantova, które również tak jak alpejskie doliny w Trentino i południowym Tyrolu są zawsze godne odwiedzin. Tutaj powinniście Państwo nie zapomnieć o miastach Bozen i Meran. W zimie nie jest daleko od klimatycznie łagodnego brzegu jeziora do ośnieżonych tras narciarskich w Dolomitach, np. w Dolinie Fassa. Bezpośrednio obok Jeziora Garda leży małe Jezioro Ledro, warte uwagi. Także tutaj atraveo oferuje Państwu piękne domy i mieszkania wakacyjne, np. w Pieve di Ledro i Pur-Ledro.

Samochodem do domu wakacyjnego nad Jeziorem Garda

Najprostszy dojazd do Jeziora Garda to dojazd własnym samochodem przez Austrię i potem przez A22 przez południowy Tyrol i Trentino w kierunku Verony do Jeziora Garda. Alternatywnie dojazd jest możliwy także pociągiem., przykładowo przez Innsbruck do Włoch. Tutaj powinniście się najpierw upewnić, jak można dojechać do zarezerwowanego domu wakacyjnego nad Jeziorem Garda z dworca kolejowego w miejscowościach Peschiera lub Desenzano. Najbliżej położone lotnisko jest to te od strony Verony. Większe lotniska świadczące regularne loty znajdują się dopiero w Mediolanie i Wenecji.

Oceny naszych klientów

4,1 z 5 (4.862 Oceny klientów)
1 Te domy i mieszkania wakacyjne nad jeziorem Garda zostały ocenione przez 4.862 klientów średnio 4,1 z 5 punktami domkami.

Najlepiej ocenione miejscowości nad jeziorem Garda

 1. Riva Del Garda
 2. Lazise
 3. Malcesine
 4. Salo
 5. Bardolino
 6. Torbole
 7. Torri del Benaco
 8. Tignale
 9. Limone Sul Garda
 10. Garda

Podgląd:
 • Obiekt nr 808569
  (6 mieszkania wakacyjne)
  od PLN 2.397
  na 1 tydzień

  Manerba del Garda, Jezioro Garda

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 6 osoby

  2 Sypialnie, 1 Łazienka, Zwierzęta domowe niedozwolone, Telewizor, WLAN, Plaża ok. 250 m,
  2,5 z 5
  2 Oceny klientów
  Do tego ośrodka należy 6 innych typów obiektów z 80 kwaterami
  wyświetl więcej
 • Obiekt nr 845178
  od PLN 3.952
  na 1 tydzień

  Toscolano-Maderno, Jezioro Garda

  Dom wakacyjny dla maks. 2 dorośli + 2 dzieci

  Ok. 80 m², 2 Sypialnie, 1 Łazienka, Zwierzęta domowe niedozwolone, Telewizja satelitarna, Pralka, Zmywarka, Niepalący, Plaża z trawą ok. 3 km, ,
  4,8 z 5
  8 Oceny klientów
 • Obiekt nr 409796
  (15 mieszkania wakacyjne)
  od PLN 3.307
  na 1 tydzień

  Riva Del Garda, Jezioro Garda

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 5 osoby

  Ok. 57 m², 1 Sypialnia, 1 Łazienka, Zwierzęta domowe niedozwolone, Telewizja satelitarna, Internet, WLAN, Pralka, Zmywarka, Niepalący, Plaża ok. 800 m,
  4,7 z 5
  19 Oceny klientów
 • Obiekt nr 454935
  (9 mieszkania wakacyjne)
  od PLN 1.525
  na 1 tydzień

  Toscolano-Maderno, Jezioro Garda

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 4 osoby

  Ok. 60 m², 1 Sypialnia, 1 Łazienka, Zwierzęta domowe niedozwolone, Telewizja satelitarna, WLAN, Pralka, Zmywarka, Niepalący, Plaża ok. 200 m,
  4,9 z 5
  102 Oceny klientów
  Do tego ośrodka należy 4 innych typów obiektów z 24 kwaterami
  wyświetl więcej
 • Obiekt nr 773282
  od PLN 1.697
  na 1 tydzień

  Gardone Riviera, Jezioro Garda

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 4 osoby

  Ok. 50 m², 1 Sypialnia, 1 Łazienka, Zwierzęta domowe niedozwolone, Telewizja satelitarna, Pralka, Niepalący, Plaża ok. 300 m
  4,9 z 5
  29 Oceny klientów
 • Obiekt nr 685765
  (2 mieszkania wakacyjne)
  od PLN 2.040
  na 1 tydzień

  Gargnano, Jezioro Garda

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 4 osoby

  Ok. 35 m², 1 Sypialnia, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (na zapytanie), Telewizja satelitarna, Internet, WLAN, Pralka, Niepalący, Plaża ok. 100 m, ,
  4,9 z 5
  13 Oceny klientów
 • Obiekt nr 600747
  od PLN 1.654
  na 1 tydzień

  Tignale, Jezioro Garda

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 4 osoby

  Ok. 75 m², 2 Sypialnie, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 2), Telewizja satelitarna, WLAN, Pralka, Plaża piaszczysta ok. 5 km, ,
  4,9 z 5
  11 Oceny klientów
  Do tego ośrodka należy 2 innych typów obiektów z 2 kwaterami
 • Obiekt nr 635010
  od PLN 1.976
  na 1 tydzień

  Gavardo, Jezioro Garda

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 2 dorośli + 2 dzieci

  Ok. 38 m², 1 Sypialnia, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (na zapytanie), Telewizja satelitarna, Internet, WLAN, Niepalący, Plaża ok. 10 km, ,
  4,2 z 5
  5 Oceny klientów
  Do tego ośrodka należy 3 innych typów obiektów z 3 kwaterami
 • Obiekt nr 875621
  od PLN 4.059
  na 1 tydzień

  Manerba del Garda, Jezioro Garda

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 2 dorośli + 2 dzieci

  Ok. 65 m², 2 Sypialnie, 1 Łazienka, Zwierzęta domowe niedozwolone, Telewizja satelitarna, Internet, WLAN, Pralka, Zmywarka, Niepalący, Plaża żwirowa ok. 200 m, ,
  4,8 z 5
  5 Oceny klientów
 • Obiekt nr 222917
  od PLN 3.608
  na 1 tydzień

  Tenno, Jezioro Garda

  Dom wakacyjny dla maks. 9 osoby

  Ok. 170 m², 3 Sypialnie, 2 Łazienki, Zwierzęta domowe niedozwolone, Telewizja satelitarna, Internet, WLAN, Zmywarka, Plaża ok. 200 m, ,
  4,6 z 5
  36 Oceny klientów
 • Obiekt nr 466662
  od PLN 2.577
  na 1 tydzień

  Sirmione, Jezioro Garda

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 2 dorośli + 2 dzieci

  Ok. 110 m², 2 Sypialnie, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 1), Telewizja satelitarna, Internet, WLAN, Pralka, Zmywarka, Morze ok. 100 km, ,
  4,7 z 5
  30 Oceny klientów
 • Obiekt nr 492062
  (2 mieszkania wakacyjne)
  od PLN 3.007
  na 1 tydzień

  Sirmione, Jezioro Garda

  Mieszkanie wakacyjne dla maks. 6 osoby

  Ok. 60 m², 2 Sypialnie, 1 Łazienka, Zabranie zwierząt domowych jest dozwolone. (maks. 2), Telewizja satelitarna, Internet, WLAN, Pralka, Zmywarka, Plaża ok. 200 m
  4,7 z 5
  10 Oceny klientów
  Do tego ośrodka należy 3 innych typów obiektów z 6 kwaterami
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